Menü

HONEYWELL ANALYTICS

Honeywell Analytics Markası Tarihçesi

Yaklaşık 50 yıl önce kurulan Honeywell Analytics markası, her gün hayatını ortaya koyan insanları korumayı amaçlamaktadır. Honeywell Analytics, her gün hayatlarını başkaları için riske atan çalışanların sağlığını korumaya kendini adayan bir şirkettir.

 

Honeywell Analytics markasının kurucuları, şirketi kurarken güvenilir gaz algılama çözümleri tasarlamak ve üretmek için yenilikçi yollar bulmayı kendilerine ilke edinmişlerdir. Şirketin mentalitesi de 50 yıldır bu doğrultudadır. Bu sayede marka, alanında en iyi çözümleri üretebilmek için inovasyonu ve teknolojik gelişmeyi önceler hale gelmiştir.

 

Marka, ileri teknoloji ve endüstri bilgisi sayesinde yenilikçi ürünler geliştirmeye ve ürünlerini dönüştürmeye günümüzde de devam etmektedir.

Honeywell Analytics, bugün en değerli şeylerini korumalarına yardımcı olduğu müşteriyle partner olmaktan gurur duymaktadır.

Özel olarak tasarlanmış çözümlerden benzersiz eğitim ve teknik desteğe kadar, Honeywell Analytics sunduğu tüm çözümlerle, en iyi güvenliği isteyenler için en akıllıca seçimdir.

 

Honeywell Analytics Markası Başarıları

Honeywell Analytics, Honeywell markasının deneyimi ve gücüyle kurulmuş, yenilikçiliği, kalitesi ve alanına hakimiyetiyle birçok farklı başarıya imza atmış bir markadır. Honeywell Analytics markası, hem pazar payı ve bilinirliği, hem de aldığı ödüllerle başarısını kanıtlamıştır. Marka bu kapsam oldukça prestijli ödüllerden biri olan iF Tasarım ödülünü almış ve başarısına başarı katmıştır.

 

Honeywell Analytics Hangi Ülkenin Markası?

Honeywell Analytics markasının genel merkezi Birleşik Krallık'ta bulunmaktadır. Ancak marka Amerika Birleşik Devletleri merkezli ve çok uluslu bir şirket olan Honeywell topluluğunun bir alt markasıdır.

 

Honeywell Analytics Faaliyet Alanları Nelerdir?

Honeywell Analytics markası gaz ve yangın dedektörlerinin tasarımını ve üretimini yapan bir güvenlik ürünleri şirketidir.

 

Honeywell Analytics Ürünleri Nelerdir?

Marka yangın ve gaz dedektörleri alanında birçok ürün tasarlamakta ve üretmektedir.

 

Markanın sunduğu tüm ürün gruplarını aşağıda bulabilirsiniz.

  • Taşınabilir Gaz Tespit Cihazları

  • Endüstriyel Gaz Sistemleri

  • Yangın Dedektörleri

  • Yüksek Teknoloji Tespit Sistemleri

  • ConneXt Güvenlik Çözümleri

 

Honeywell Analytics Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Honeywell Analytics tarafından sunulan tüm ürünler, satış sonrası bakım ve servis hizmetleriyle de rakiplerinden ayrılmaktadır.

Honeywell Analytics markalı tüm çözümlerin teknik servis hizmetleriyle ilgili detaylı bilgileri Netser uzmanlarımızdan öğrenebilirsiniz.

 

Honeywell Analytics Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

Honeywell Analytics markasının Türkiye, Türki Cumhuriyetler ve KKTC distribütörü Netser ‘dir. Bu ürünün tedariği, teknik hizmetini ve şartname desteğini almak için MN İletişim ile irtibata geçebilirsiniz.

 

Honeywell Analytics Fiyatları Nelerdir?

Honeywell Analytics ürün ve hizmetlerinin fiyatlarını öğrenmek için sayfamızdaki formu doldurmanız gerekmektedir. Uzmanlarımız en kısa sürede size ulaşarak fiyat bilgilerini tarafınızla paylaşacaktır.