Menü

HES KABLO

HES Kablo Markası Tarihçesi

1974 yılında enerji kabloları üretmek üzere kurulan Hes Kablo markası, kurulduğu günden bugüne kendisini hızla geliştirmiş, hızla büyümüş ve çeşitli kablo ve tel ürünlerinin hem üretimini hem de satışını yapar hale gelmiştir. Bu kapsamda marka, bakır haberleşme kablosu, fiber optik kablo, enerji kablosu, yüksek gerilim enerji kablosu, alüminyum iletken ve emaye bobin teli gibi önemli ürünleri de kendi tesislerinde üretmeye başlamıştır. Genişleyen üretim gücü ve ürünleriyle Hes Kablo, kablo ve tel sektörünün tamamına hitap eden geniş bir ürün yelpazesine sahip olmuştur.

 

Sloganı “Güven Veren Teknoloji” olan Hes Kablo, sunduğu yüksek kalite standartlarına sahip ürünleri ile uluslararası pazarda yer edinmiş ve son derece saygı duyulup tanınan bir marka haline gelmiştir. Hes Kablo’nun tecrübesi 40’lı aşmıştır.

 

Hes markası üretimini 120.000 m²’si kapalı, 250,000 m² alandaki entegre tesislerde yüksek teknolojiyi kullanarak gerçekleştirmektedir. Ayrıca tüm üretim faaliyetleri ISO 9001 standartlarına göre ve ISO 10002, ISO 14001, OHSAS 18001, ISO 27001 ve ISO 50001 gerekleri uygun olarak, konusunda bilgi ve deneyim sahibi yaklaşık 1000 kişiden oluşan uzman kadrosu tarafından, son teknolojik gelişmelere göre tasarlanmış makineler ve yöntemlerle gerçekleştirilmektedir.

 

Hes Kablo’nun sahip oldu ISO, GOST, ETL, KEMA, TSE ve UKRSEPRO gibi kalite belgeleri mevcuttur. Bu belgeler ulusal ve uluslararası firmalar tarafından düzenli yapılan denetimler sonucunda verilmektedir. Bu sayede Hes Kablo’nun ürettiği ürünlerin kalitesi garanti altına alınmaktadır. Hes Kablo markası ürettiği tüm ürünleri ulusal ve uluslararası standartlara göre yapmakla birlikte müşterilerin istekleri doğrultusunda özel üretim de yapmaktadır. Son kontroller esnasında, modern test cihazları kullanılmakta ve ürünler üretimin her aşamasında test edilmektedir.

 

HES Kablo Markası Başarıları

Hes Kablo markası, hem ülkemizde hem de dünyada ürünlerinin kalitesi ile tanınan, alanının en iyi markalarından birisidir. Kurulduğu günden bugüne kadar ise gerek aldığı ödüllerle, gerekse de çeşitli kalite belgeleriyle başarısını belgelemektedir. Ayrıca marka, Türkiye’nin en büyük 500 şirketi listesinde de ilk 150 arasında yer almaktadır.

 

HES Kablo Hangi Ülkenin Markası?

Hes Kablo, 1974 yılında Türkiye’de kurulmuş olan yerli sermayeli bir şirkettir. Şirketin genel merkezi ve operasyonları da Türkiye’de bulunmaktadır. Türk markası olan Hes Kablo, Türkiye’de ürettiği ürünlerini dünyada 140’tan fazla ülkeye ihraç etmektedir.

 

HES Kablo Faaliyet Alanları Nelerdir?

Hes Kablo markası, kablo ve tel sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Marka, kablo sektörü başta olmak üzere, tel alanında da geniş ürün portföyüyle kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

 

HES Kablo Ürünleri Nelerdir?

Hes Kablo, kablo ve tel sektöründe, geniş ürün yelpazesiyle müşterilerinin hemen her ihtiyacına uygun çözümler sunmakta ve hatta müşterilerinin istekleri doğrultusunda özel üretim dahi yapabilmektedir.

 

Markanın ana ürün gruplarını aşağıda bulabilirsiniz.

1- Haberleşme Kabloları

 • Bakır Telefon Kabloları
 • Fiber Optik Kablolar
 • Lan ve Data Kabloları

 

2- Enerji Kabloları

 • Tesisat Kabloları
 • Alçak Gerilim Kabloları
 • Orta Gerilim Kabloları
 • Yüksek Gerilim Kabloları
 • Gemi Kabloları
 • Havai Hat Güç Kabloları
 • Halojensiz Tesisat Kabloları
 • Maden Ocakları Kabloları
 • PVC Granül
 • Solar Kabloları

 

3- İletkenler

 • Havai Hatlar İçin Örgülü Bakır İletkenler
 • Örgülü İletkenler
 • Sert Elektrolitik Bakır Tel
 • Tavlanmış Elektrolitik Bakır Tel
 • Alüminyum İletkenler

 

4- Bakır Çubuk

5- Emaye Bobin Teli

6- Alüminyum Filmaşin

 

HES Kablo Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Hes Kablo ürünlerinin servis ve bakım hizmetleriyle ilgili detaylı bilgileri, sayfamızdaki formu doldurarak veya iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak öğrenebilirsiniz.

 

HES Kablo Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

Hes Kablo yetkili satış bayisi Netser Grup ‘tur. Hes Kablo markası veya muadili hakkında ürün satışı için Netser Grup info emailine ulaşabilirsiniz. Bu markanın farklı noktalardan aldığınız ürünlerinin destek hizmeti için lütfen aldığınız yer ile iletişime geçin. Hes Kablo markasını firmamızdan çoğunlukla anahtar teslim projeler kapsamında tedarik edebilirsiniz.

 

HES Kablo Fiyatları Nelerdir?

Hes Kablo ürünlerinin fiyatlarını öğrenmek ve teklif almak için sayfamızdaki formu doldurmanız gerekmektedir. Uzmanlarımız en kısa sürede size ulaşarak tüm sorularınızı yanıtlayacak ve size yardımcı olacaktır.