Menü

HENSEL

Hensel Markası Tarihçesi

Gustav Hensel firması, binaların tesis ekipmanları için yenilikçi elektrik tesisatı ve güç dağıtım sistemleri üretiminde uzmanlaşmış, alanında lider bir şirkettir. 1931'de kurulan Hensel, bugün dünya çapında faaliyet gösteren ve 570'i Almanya'da olmak üzere yaklaşık 800 çalışanı olan bir şirketler grubudur.

Hansel’in Lennestadt, Almanya'daki merkez ofisine ek olarak, önemli dış pazarlardaki yan kuruluşları ve temsilcileri, markaya sürekli olarak güçlü bir uluslararası mevcudiyet sağlamaktadır.

 

Hensel Hangi Ülkenin Markası?

Gustav Hensel veya kısaca Hensel markası, Almanya’da kurulan ve merkezi Almanya'da olan çok uluslu bir şirketler grubudur. Şirketin genel merkezi Almanya’nın Lennestadt kentinde bulunmaktadır.

 

Hensel Faaliyet Alanları Nelerdir?

Hensel markası elektrik tesisatı ve güç dağıtım sistemleri alanında uzmanlaşmış bir markadır. Firmanın faaliyet alanları da elektrik tesisatı ve güç dağıtım sistemleridir.

 

Hensel Ürünleri Nelerdir?

Hensel markası, uzmanlık ve faaliyet alanlarında geniş ürün yelpazesiyle ön plana çıkmaktadır. Hensel markasının ürettiği ve sattığı tüm ürün gruplarını aşağıda bulabilirsiniz.

  • DK Kablo Bağlantı Kutuları

  • KV 63 A'e Kadar Küçük Tip Dağıtım Panoları

  • ENYSTAR 250 A'e Kadar Dağıtım Panoları - Kapı İle

  • 630 A'e Kadar Mi Power Dağıtım Panoları

  • IEC 62208 Uyarınca Boş Muhafazalar

  • Kablo Giriş Sistemleri

 

Hensel Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

İleri teknolojisi ve kalitesiyle tanınan Hensel markalı tüm ürünleri servis ve bakım hizmetleri hakkında detaylı bilgileri uzmanlarımızdan öğrenebilirsiniz. Hem satış öncesinde hem de satış sonrası süreçte firmamız bünyesindeki uzmanlarımız size yardımcı olacaktır.

 

Hensel Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

Hensel yetkili satış bayisi Netser Grup ‘tur. Hensel markası veya muadili hakkında ürün satışı için Netser Grup info emailine ulaşabilirsiniz. Bu markanın farklı noktalardan aldığınız ürünlerinin destek hizmeti için lütfen aldığınız yer ile iletişime geçin. Hensel markasını firmamızdan çoğunlukla anahtar teslim projeler kapsamında tedarik edebilirsiniz.

 

Hensel Fiyatları Nelerdir?

Hensel ürünlerinin fiyatlarını öğrenmek ve teklif almak için sayfamızdaki formu doldurmanız gerekmektedir. Uzmanlarımız en kısa sürede size ulaşarak tüm sorularınızı yanıtlayacak ve fiyatları tarafınızla paylaşacaktır.