Menü

HANWHA TECHWIN

Hanwha Markası Tarihçesi

Hanwha Techwin şirketi, birinci sınıf görüntüleme teknolojisi ile birlikte, erişim kontrolü ve izinsiz giriş tespiti dahil olmak üzere geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Bu çok çeşitli ve birbirini tamamlayıcı ürün ailesi sayesinde marka, birçok iş alanına uygun çözümler sunabilmektedir.

 

Markanın ürünleri şehirlerde, havaalanlarında, limanlarda, sanayi bölgelerinde ve askeri tesislerde kullanılabilmektedir. Gelişmiş teknoloji ve kalitesiyle Hanwha ürünleri kullanıldığı alanlarda insanların güvenliğini sağlamakta ve mutlulukları için önemli rol oynamaktadır.

 

Hanwha Techwin markası, sürekli yüksek çözünürlük sunan, yüksek performanslı ve son derece güvenilir premium ürünler sunarak müşterilerine güvenlik ve konforu bir arada sunmaktadır. Hanwha Techwin, sunduğu tek noktadan güvenlik çözümleriyle, küresel ağı kolaylaştırmasıyla ve sürekli araştırma ve geliştirme faaliyetleriyle dünyanın en iyi toplam güvenlik çözümleri sağlayıcısı olma yolunda ilerlemektedir.

 

Hanwha Markası Başarıları

Hanwha markası, üst düzey ürünleriyle ve kalitesiyle bugüne kadar birçok alanda başarıya imza atmıştır. Ürettikleri kaliteli ürünlere ve müşterilerinin memnuniyetine ek olarak firma, kazandığı sayısız ödülle de kendini ispatlamıştır.

 

Hanwha Hangi Ülkenin Markası?

Hanwha şirketi, Güney Kore’de kurulmuş ve merkezi Güney Kore’nin Gyeonggi bölgesinde bulunan uluslararası bir şirkettir.

 

Hanwha Faaliyet Alanları Nelerdir?

Hanwha markası güvenlik teknolojileri alanında faaliyet gösteren ve 360 derece güvenlik çözümleri sunan bir güvenlik ve teknoloji şirketidir.

 

Hanwha Ürünleri Nelerdir?

Hanwha markası güvenlik alanında 360 derece, yüksek kaliteli ürünler sunmaktadır. Markanın ana ürün gruplarını aşağıda bulabilirsiniz.

  • Güvenlik Kameraları

  • Video Kaydediciler

  • Gözetleme Yazılımları

  • Çevre Birimleri

  • Aksesuarlar

  • Erişim Kontrol Ürünleri

  • Tüketici Ürünleri

 

Hanwha Markasının Temin ve Tedariği

Netser, projelerinde bu ürünlerin satışını gerçekleştirebilmektedir. Hanwha markasını firmamızdan anahtar teslim projeler kapsamında tedarik edebilirsiniz.Hanwha markası veya muadili hakkında ürün satışı için Netser Grup info emailine ulaşabilirsiniz. Bu markanın farklı noktalardan aldığınız ürünlerinin destek hizmeti için lütfen aldığınız yer ile iletişime geçin. 

 

Hanwha Fiyatları Nelerdir?

Hanwha markalı tüm ürünlerin fiyatlarını öğrenmek ve size özel teklif almak için sayfamızdaki formu doldurmanız gerekmektedir. Uzmanlarımız en kısa sürede size ulaşarak tüm bilgileri tarafınıza iletecek ve size yardımcı olacaktır.