Menü

GARRETTCOM

Garrettcom Markası Tarihçesi

1989 yılında kurulan Garrettcom hem üretici hem de satıcıdır. Endüstriyel ağ alanında ürünler üretmektedir. Garrettcom’un faaliyet gösterdiği iş alanları arasında; güvenlik, fabrika otomasyonu, telekomünikasyon, su arıtma ve Akıllı Şebeke operasyon merkezleri yer almaktadır. Garrettcom, Belden’a ait bir firmadır. Tasarladıkları ürünler en katı şekilde uygulanan kalite standartlarına sahiptir ve ISO 9001 sertifikası vardır. Bu nedenle tüm dünyada güvenilirlik ve kalite anlamında son derece ünlü bir markadır. Sundukları ağ çözümleri için ayrıca siber güvenlik, hataya dayanıklılık ve fiziksel güven gibi alanlarda da yazılım desteği sağlamaktadırlar. Dünyanın çeşitli bölgelerinde üretim tesisleri bulunmaktadır.

 

Garrettcom Hangi Ülkenin Markası?

Garrettcom, Amerika Birleşik Devletleri’nde kurulmuş ve dünyanın farklı bölgelerinde faaliyet gösteren bir firmadır.

 

Garrettcom Faaliyet Alanları Nelerdir?

Garrettcom, ağ alanında ürünler ve yazılımlar sunmaktadır. Odaklandığı alanlar arasında nakliye, güç kullanımı, fabrika otomasyonu gibi özel pazarlar bulunmaktadır. Bu pazarlar için gerekli olan tüm ağ ürünlerini temin etmektedirler.

 

Garrettcom Ürünleri Nelerdir?

Garrettcom’un ürettiği ürünlerin kategorileri ağ sistemleri üzerine yoğunlaşmıştır. Ürün kategorileri;

  • Router

  • Yönetilebilir Raf Montaj Anahtarları

  • Yönetilen Anahtarlar

  • Yönetilmeyen Anahtarlar

  • Medya Dönüştürücüler

  • Medya Dönüştürücüler

  • Seri Haberleşme

  • Ethernet Üzerinden Güç (PoE)

  • Aksesuarlar

 

Garrettcom Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Garrettcom, kalitesinden ödün vermeyen bir firmadır. Ürettiği ürünler için garanti hizmeti vermekle birlikte, satış sonrasında yaşanabilecek sorunlar için servis ve bakım hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. Ürünlerin garanti ve servis kapsamları ile ilgi detaylı bilgi almak için hemen iletişim formumuzu doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Garrettcom Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

Garrettcom yetkili satış bayisi Netser Grup ‘tur. Garrettcom markası veya muadili hakkında ürün satışı için Netser Grup info emailine ulaşabilirsiniz. Bu markanın farklı noktalardan aldığınız ürünlerinin destek hizmeti için lütfen aldığınız yer ile iletişime geçin. Garrettcom markasını firmamızdan çoğunlukla anahtar teslim projeler kapsamında tedarik edebilirsiniz..

 

Garrettcom Fiyatları Nelerdir?

Ürünlerin fiyat bilgisini iletişim formumuzu doldurarak öğrenebilirsiniz. Firmamızdan yetkili kişiler sizlere en kısa sürede ulaşacaklardır.