Menü

FLIR

Flir Markası Tarihçesi

1978 yılında kurulan Flir, savunma ve endüstriyel uygulamalar için farkındalığı artıran ve yapay zekâ özelliği kullanan dünya lideri endüstriyel bir şirkettir. Algılama üzerine farkındalığı artıran teknolojilerin tasarlama, geliştirme, üretme, pazarlama ve dağıtımını gerçekleştirir. Flir’in vizyonu, insanların daha bilinçli kararlar almasını sağlayarak onlara yardımcı olacak teknolojiler üretmektir. “Dünyanın Altını Hissi” mottosu ile bu yolda hızla ilerlemektedir. Flir, ticari uygulamaları ve hükümet uygulamaları için termal kamera ve bileşenler üreten bir kuruluştur.

Flir Markası Başarıları

●Flir şirketi, Prestijli 2019 NMEA En İyi Deniz Kamerası Ödülü’nü, FLIR M400XR Deniz Termal Kamera Sistemi ile kazanmıştır.

●Cep boyutundaki termal bir kamera olan Flir C5, Electrical Contractor dergisinin ödül töreninde NECA 2020 Showstopper Ödülü’nün sahibi olmuştur.

●Ayrıca FLIR MR277, Yapı Denetim Sistemi Test ve Ölçüm kategorisi içinde 2020 Pro Alet İnovasyon Su ve Nem Ödülü’nü kazanmıştır.

 

Flir Hangi Ülkenin Markası?

Flir, Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunan ve 1978 yılında kurulan bir şirkettir.

Flir Faaliyet Alanları Nelerdir?

Flir’in faaliyet alanları savunma, deniz, dış mekân, profesyonel ticaret, otomotiv, kamu güvenliği, araştırma ve geliştirme, güvenlik ve akıllı şehirlerdir.

Flir Ürünleri Nelerdir?

1978 yılından itibaren teknoloji hizmetlerini sürdüren Flir’in ürün gruplarını şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Devlet ve Savunma
  • Sanayi
  • Kamu Güvenliği ve Ulaşım
  • Güvenlik
  • Profesyonel Araçlar
  • AR-GE
  • Deniz
  • İç ve Dış Mekân
  • Kamera Modülleri ve Bileşenleri

 

 

Flir Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Flir ürünlerinin garanti süreleri ürünü satın alma tarihinden itibaren 2 yıldır. Flir markasına ait bazı ürünlerin 1 yıllık ücretsiz garanti uzatma süreleri vardır. Ürünlerin garanti kapsamı dışındaki onarımları, Flir’e gönderilip tamiri yapıldıktan sonra Flir firması tarafından geri gönderildiği tarihten itibaren 180 gün boyunca garanti kapsamına girmektedir.

Flir Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

Flir Türkiye yetkili distribütörü ve bayisi Netser Grup’tur. Tüm müşterilerine proje öncesi eğitim ve danışmanlık hizmetleri veren, sistem tasarımı ve bütünleşik sistem çözümleri sunan Netser, 1990 yılından bu yana teknoloji alanında hizmet vermektedir. Flir markası ürünleri hakkında destek almak için Netser Grup ile iletişime geçebilirsiniz.

Flir Fiyatları Nelerdir?

Satın almayı düşündüğünüz ürün ve hizmetlerin fiyatlarını formu doldurup bize ulaştırıp öğrenebilirsiniz. Yetkili servislerimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır.