Menü

FIREVU

Firevu Markası Tarihçesi

Firevu, video duman alarm sistemlerinde öncü ve dünya lideri olarak kabul edilen 20 yılı aşkın tecrübeye sahip bir markadır. Dünya çapında nakliyat, imalat, uçak hangarları, tünel, geri dönüşüm, atık yönetimi ve enerji üretimi gibi alanlarda faaliyet gösteren müşterilere sahiptir. Şu an için Amerika Birleşik Devletleri’nde de bir ofisleri bulunmaktadır. Yangın ve duman algılama sistemlerini tüm dünyaya sunmaktadırlar.

 

Firevu Hangi Ülkenin Markası?

FireVu, Birleşik Krallık’a ait bir markadır.

 

Firevu Faaliyet Alanları Nelerdir?

Video tabanlı duman ve yangın algılama sistemleri alanında faaliyet göstermektedir. Hizmetlerini kurumsal binalara, atık yönetimi, petrol, tünel, havacılık ve imalat alanında faaliyet gösteren pek çok endüstriyel firmaya sunmaktadır.

 

Firevu Ürünleri Nelerdir?

Firevu markası oldukça niş bir alanda üretim yapmaktadır. Ürünleri dört ana kategoriden oluşmaktadır.

  • Firevu Port Genişletici 16 Port

  • Firevu Sinyâl Tablosu

  • Firevu Sunucu

  • Firevu Dedektörleri̇

 

Firevu Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Sunduğu video tabanlı yangın ve duman algılama çözümleri için sunmuş oldukları garanti, servis ve bakım hizmetleri mevcuttur. Daha detaylı bilgiye iletişim formumuzu doldurarak ulaşabilirsiniz.

 

Firevu Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

Firevu yetkili satış bayisi Netser Grup ‘tur. Firevu markası veya muadili hakkında ürün satışı için Netser Grup info emailine ulaşabilirsiniz. Bu markanın farklı noktalardan aldığınız ürünlerinin destek hizmeti için lütfen aldığınız yer ile iletişime geçin. Firevu markasını firmamızdan çoğunlukla anahtar teslim projeler kapsamında tedarik edebilirsiniz.

 

Firevu Fiyatları Nelerdir?

Fireve’nun sunduğu ürünlerin fiyatları hakkında bilgi almak için bize hemen ulaşabilirsiniz.