Menü

FEEDNET

Feednet Markası Tarihçesi

Feednet markası bulut tabanlı geri bildirim sistemleri sunan kurumsal firmalara hizmet veren bir firmadır. Müşterilerinizin veya çalışanlarınızın sorunları ve geri bildirimlerini toplamaya yarayan bu sistem doğru bildirimler almanızı, itibar ve zaman kazanımı sağlayabilmenizi amaçlayarak tasarlanmıştır. Hastanelerde, eğitim kurumlarında, istasyonlarda ve kurumsal ofislerde yer alan geri bildirim cihazları sayesinde firmanızla ilgili geri bildirimleri takip edebilirsiniz.

 

Feednet Hangi Ülkenin Markası?

Feednet, Türkiye’de kurulmuş olan yerli bir markadır.

 

Feednet Faaliyet Alanları Nelerdir?

Feednet faaliyet alanı olarak bir noktaya odaklanmış ve bu alanda uzmanlaşmıştır. Bulut tabanlı geri bildirim sistemi alanında faaliyet göstermektedir.

 

Feednet Ürünleri Nelerdir?

Feednet odaklandığı alan doğrultusunda yalnızca bir adet ürün üretmektedir. Geri bildirimlerin düzenli şekilde alınmasını sağlayan cihazı ve yazılımını üreterek kullanıcılara sunmaktadır.

 

Feednet Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Feednet’in sunduğu bakım, servis ve garanti hizmetleri hakkında detaylı bilgiye aşağıdaki formu doldurarak ulaşabilirsiniz.

 

Feednet Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

Feednet markasının Türkiye, Türki Cumhuriyetler ve KKTC distribütörü Netser ‘dir. Bu ürünün tedariği, teknik hizmetini ve şartname desteğini almak için MN İletişim ile irtibata geçebilirsiniz.

 

Feednet Fiyatları Nelerdir?

Feednet’in sunduğu ürün ve hizmetlerle ilgili fiyat teklifi almak için hemen aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.