Menü

EX-OR

Ex-Or Markası Tarihçesi

1984’te kurulan Ex-Or, aydınlatma kontrol sistemleri alanında Honeywell International, Inc holdingi içerisinde bulunmaktadır. Enerji tüketiminin doğru şekilde yapılması, müşterilerin elektrik faturalarının maliyetlerinin azalması ve performans artırımını hedefleyen Ex-Or, enerji tüketimi konusunda çevre ve dünya dostu yaklaşımları benimsemektedir.

Aydınlatma kontrolü sistemleri sayesinde gereksiz ışıkların kapatılması ve enerji tasarrufu sağlanması konusunda öncü niteliktedir. Her yıl %70 oranında enerji tasarrufu sağlayarak enerji maliyetlerinden Ex-Or ile kurtulabilirsiniz.

Ex-Or Markası Başarıları

Honeywell Holding'in bir parçası olan Ex-Or, iyi bir gelecek için müşterilerine bu alandaki ürünlerin satışını yapmaktadır. 5 yıllık sürdürülebilirlik hedefleri kapsamında sera gazı emisyonları Ex-Or sayesinde %30 azalmıştır. Ayrıca, %20’den fazla artan enerji verimliliği ile daha iyi bir dünyanın kapısı Ex-Or ile aralanmıştır. 2011 yılında hedeflerine ulaşıp 2012 yılında da bu hedeflerini aşan firma, enerji kullanımı ve tüketimi konusunda birçok hareketin öncüsü niteliğindedir. Bu sayede, Honeywell 2012 yılında dünyanın en “etik” şirketlerinden biri seçilmiştir.

 

Ex-Or Hangi Ülkenin Markası?

Honeywell International, Inc bünyesinde kurulan Ex-Or’un merkez ofisi İngiltere’de bulunmaktadır.

Ex-Or Faaliyet Alanları Nelerdir?

Aydınlatma kontrol sistemleri üretilmesi ve geliştirilmesi konusunda büyük destek sağlayan Ex-Or, dünyada enerji verimliliğini artırıp bu alanda yenilikçi projeler yapmayı hedeflemektedir. Ex-Or’un faaliyet alanları çerçevesine enerji, verimlilik, çevre ve koruma dahil edilebilir.

Ex-Or Ürünleri Nelerdir?

Enerji tasarrufu sağlamanıza yardımcı olup enerji maliyetlerini azaltan aydınlatma kontrol sistemlerine dahil olan ürünler, Ex-Or çatısı altında bulunmaktadır. Anahtar priz, uzaktan kontrol sistemleri, enerji koruma ürünleri gibi birçok ürün bu kategoriye dahildir.

Ex-Or Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Ex-Or; LightSpot, MLS Sensörleri ve MLS Aydınlatma Kontrol Sistemleri ürünleri için 5 yıllık bir garanti süresi sunmaktadır.

Ex-Or Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

Ex-Or markasını Netser Grup ‘dan temin edebilirsiniz. Türkiye ve yakın coğrafyalarda hizmet veren grubumuzdan bu ürünleri stoklu olarak tedarik etmek için lütfen info uzantılı e-mailimize talebinizi hemen iletin.

Ex-Or Fiyatları Nelerdir?

Aydınlatma kontrol sistemlerinin ve sensörlerinin fiyat bilgisi için Netser yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz de sayfada bulunan iletişim formunu doldurarak talebinizi iletebilirsiniz.