Menü

ERICSSON-LG

Ericsson-LG Markası Tarihçesi

Ericsson-LG, Temmuz 2010'da kurulan Ericsson ve LG Electronics arasında bir ortak girişim şirketidir. Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden ikisinin birleşimi, her büyüklükteki işletmeye pazar lideri iletişim çözümleri sunmaktadır. Ericsson-LG, son teknoloji kablolu, kablosuz ve optik telekomünikasyon ve ağ teknolojileriyle dünya çapındaki kurumsal müşterilere ve telekomünikasyon operatörlerine güç vermektedir.

 

Ericsson-LG Markası Başarıları

Yenilikçi teknoloji ve iş iletişimi çözümleri sağlayan Ericsson-LG tüm dünyada yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. 40 yılı aşkın deneyime sahip Ericsson-LG, bir iletişim çözümü seçerken müşterilerin endişelerini ve gereksinimlerini tanır ve anlar. Güvenilir bir iş ortağı pozisyonunda olan Ericsson-LG, küçük, orta ve büyük işletmelere sabit ağ altyapısı, mobil, ses ve veri çözümlerinden oluşan portföyü ile kişiselleştirilmiş çözümler sunar.

 

Ericsson-LG Hangi Ülkenin Markası?

LG Electronics Güney Kore'nin elektronik cihazlarını üreten firmadır. LG ise İsveç merkezli bir markadır. Birleşimden sonrada kuruluşun merkezi G. Kore olmuştur.

 

Ericsson-LG Faaliyet Alanları Nelerdir?

Ericsson-LG haberleşme alanında getirdiği çözümlerle bugün dünyanın her yerinde yaygın olarak bilinmektedir ve yukarıda belirttiğimiz gibi Ericsson-LG, küçük, orta ve büyük işletmelerin hepsinde kullanıla bilmektedir. Haberleşme ile ilgili tüm şirketlere getirdiği yenilikçi ve teknolojik faydalı çözümler nedeniyle tasarruf, güç ve merkezi kontrol sağlamaktadır. Bu sebeple işletmelerinde sorunları çözüm odaklı ele almak isteyen ve rakiplerine karşı rekabet avantajı elde etmek isteyen tüm şirketler tarafından oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır.

 

Ericsson-LG Ürünleri Nelerdir?

Premium markası 'iPECS'i piyasaya sunan Ericsson-LG Enterprise, özelleştirilmiş Birleşik İletişim Çözümleri, tamamen dağıtılmış bir IP mimarisi UC platformu, geniş bir telefon yelpazesi, çeşitli platform yazılımları ve kullanıcı uygulamaları ile basit ve akıllı ethernet anahtarlarını bir araya getirir. Daha iyi iletişim yolları deneyimlemenize ve yeni iş fırsatları oluşturmanıza olanak tanır. Ericsson-LG teknik özelliklerine bakacak olursak şu başlıklar altında toplayabiliriz:

  • Bulut

Bulut teknolojisinin tüm esnekliği ve avantajlarıyla birlikte tam PBX özellikleri ve işlevselliği sunan şirket içi IP-PBX gerçek bir çözüm aracıdır.

  • Ses

Ericsson-LG Enterprise'ın KOBİ ve Kurumsal iletişim ihtiyaçları karşılamak için tasarlanmış birleşik iletişim platformu sunar. İşletmelerin paradan tasarruf etmesine, verimliliği artırılmasına ve müşteri memnuniyetini artırmaya olanak tanıyan özellik seti ile basit ve güvenilir çözümler sunar.

Günümüzün birleşik iletişim ortamı için işletmelerin gelirlerini artırmaya, maliyetleri azaltmaya ve üretkenliği artırmaya teşvik eden kolay ve esnek bir çözümler sunar.

  • Uygulamalar

Ericsson-LG iPECS'nin Birleşik İletişim Çözümü ile İş iletişimlerini optimize eder. Yöneticilere, farklı kişilere, departmanlara veya müşterilere ücretlendirme olanağı sunarak, tek veya birden çok site için arama trafiğini ve arama maliyetlerini tam olarak görünür kılar.

Masa telefonunuzla etkileşime geçmenin ve müşteriler ve meslektaşlarınızla iletişim kurmanın yeni bir yolunu sunar. Küçük ve orta ölçekli ofisler ve iletişim merkezleri için optimize edilmiş iPECS Çağrı Sunucuları ile sıkıca entegre edilmiş bir çağrı kayıt ve izleme çözümü sunar.

Üstün sezgisel sürükle ve bırak eylemleriyle katılımcının çağrı işleme ve kontrol işlevlerini geliştirmek için tasarlanmış güçlü bir PC tabanlı katılımcı konsolu sunar.

Kullanım istatistiklerine ve otomatik alarm bildirimlerine uzaktan erişim ile personel verimliliğini artırmak, sistem alarmlarına hızlı yanıt vermek ve sistem kaynaklarını optimize etmek için tasarlanmış web tabanlı bir ağ yönetim aracıdır.

  • Telefon

Kullanıcıların iş ihtiyaçlarına en uygun şekilde tasarlanmış temel seviyeden profesyonel iş terminallerine kadar çok çeşitli sistem IP telefonları bulunur. Gerçek zamanlı iletişimleri kontrol etmek ve yönetmek için SIP (Oturum Başlatma Protokolü) standartlarını kullanan gelişmiş bir iş iletişimi terminalidir.

  • Data

Ethernet Switch aileleri, kurulumu basit, yönetimi akıllı, son derece güvenilir ve uygun fiyatlı olacak şekilde tasarlanmıştır.

 

Ericsson-LG Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Ericsson-LG, servis ve bakım hizmetlerinden yararlanmak için NETSER Grup’a güvenebilirsiniz. NETSER Grup, Ericsson-LG ürünlerinden sorunsuz yararlanabilmeniz için sizlere hizmet vermektedir.

 

Ericsson-LG Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

Ericsson-LG markasının Türkiye, Türki Cumhuriyetler ve KKTC distribütörü MN İletişim ‘dir. Bu ürünün tedariği, teknik hizmetini ve şartname desteğini almak için MN İletişim ile irtibata geçebilirsiniz.

 

Ericsson-LG Fiyatları Nelerdir?

Ericsson-LG birçok çözüm ile müşterilerinin ihtiyaçlarını gözetmektedir. Size en uygun çözümler hakkında bilgi almak için aşağıdaki fiyat teklif formunu doldurabilirsiniz. NETSER Grup teknik birimi size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır.