Menü

ENTERASYS NETWORKS

Enterasys Networks Markası Tarihçesi

Enterasys Networks markası; bünyesinde kablosuz erişim noktaları, yönlendirici, anahtarlar ve denetleyicilerden meydana gelen ağ ekipmanlarını barındırmaktadır. Enterasys Networks, 2000 senesinde Cabletron Systems’ın alt ürünü olarak kurulmuştur.

Enterasys Networks Markası Başarıları

Güvenlik bilgileri yönetimi, ağ erişim kontrolleri ya da izinsiz giriş önleme sistemleri gibi ağ faaliyetlerini gerçekleştiren firma, kurulduğu yıldan beri birçok yatırımı ve karı ile Amerika’da adından sıkça bahsettirmektedir. Kurumsal ağ iletişimi ve kablosuz ürünler konusunda uzman olan Enterasys bu başarılarını kurulduğu yıldan beri sürdürmeye devam etti.

Enterasys Networks Hangi Ülkenin Markası?

Enterasys Networks, Amerikan bir ağ şirketi markasıdır. ABD’nin 50 eyaletinden biri olan New Hampshire’da şirketin ana merkezi bulunmaktadır.

 

Enterasys Networks Faaliyet Alanları Nelerdir?

Ağ iletişimi, ağ yönetimi, ağ güvenliği, ağ denetleyici, kablosuz erişim, yönlendirici ya da anahtarlar gibi birçok sistem ve donanımı içeren ürünlerin tedariği ve üretimi Enterasys Networks’ün faaliyet gösterdiği alanlardandır.

Enterasys Networks Ürünleri Nelerdir?

Enterasys Networks, ağ alanında birçok ürün ve hizmeti müşterilere sunmaktadır. Bu alanda yönlendirici, anahtar, ağ donanımları, kablosuz ürünler, ağ yönetimi yazılımları ya da ağ güvenliği sistemleri alanında birçok ürün ve hizmete sahiptir. Enterasys Networks, geniş ürün yelpazesi ile ağ alanında uzman ve kaliteli bir firma niteliğine sahiptir.

Enterasys Networks Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Ağ alanındaki donanım ve yazılımların birçok garantisi Enterasys Networks tarafından müşterilerine ve bayilerine sağlanmaktadır. Eğer çeşitli arıza ya da yazılım sorunları ile karşılaşırsanız, ürünü satın aldığınız bayi ve distribütör ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Enterasys Networks Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

Enterasys Networks yetkili satış bayisi Netser Grup ‘tur. Enterasys Networks markası veya muadili hakkında ürün satışı için Netser Grup info emailine ulaşabilirsiniz. Bu markanın farklı noktalardan aldığınız ürünlerinin destek hizmeti için lütfen aldığınız yer ile iletişime geçin. Enterasys Networks markasını firmamızdan çoğunlukla anahtar teslim projeler kapsamında tedarik edebilirsiniz.

Enterasys Networks Fiyatları Nelerdir?

Ağ sistemleri konusunda birçok çözüm sağlayan Enterasys Networks ürünleri, yazılım ve donanım alanında çeşitliliğe sahiptir. Bu nedenle geniş ürün ve hizmet yelpazesi hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak ya da fiyat bilgisi almak için Netser ile iletişime geçebilirsiniz.