Menü

EDWARDS

Edwards Markası Tarihçesi

Edwards, 1872 yılında Robert Edwards ve David Rousseau tarafından kurulmuş bir şirkettir. Güvenlik ve alarm sistemleri alanında hizmet veren marka, sinyalizasyon cihazların üretimini yapmaktadır.

Can güvenliği denince lider bir isim olan Edwards markası, kurulduğu günden itibaren yangın algılama ürünleri ile müşterilerin tercihi haline gelmiştir. Tesislerde oluşabilecek tehlike durumlarında toplu uyarı yapma imkanı veren teknolojisiyle müşterilerinin memnuniyetini garanti altına alan bir ustalık geçmişi bulunmaktadır. Bu anlamda markanın sinyal sistemi tasarımları da kendi alanında birer öncü konumundadır.

Edwards Markası Başarıları

Edwards firması, bunca zamandır yaptığı üretimleriyle sağlık kurumlarındaki hastaların hayatlarını ve insanlık tarihindeki önemli eserleri korumaktadır. Bunun gibi pek çok sektörde güvenlik hizmeti veren marka, her alandaki zorluklara karşı önlem alabilmek adına sürekli kendini yenilemektedir.

150 yıla yakın bir piyasa geçmişi bulunan Edwards, 1917 yılında donanma için özel cihazlar geliştirmiştir. Su geçirmez alarmlar ve denizaltı algılama sistemleri ile büyük takdir toplamıştır. Aynı şekilde 1948’de dünya turu yapan iki büyük yolcu gemisine Edwards yapımı yangın alarm sistemleri kurulmuştur. Bu sayede, James H. McGraw Ödülü’ne layık görülerek “Yılın İmalatçı Madalyası” sahibi olmuştur.

 

Edwards Hangi Ülkenin Markası?

Edwards firması, Amerika Birleşik Devletleri’ne ait bir marka olarak projelerini yürütmektedir. Genel merkezi de ABD’de bulunan firma, dünyanın önde gelen kuruluşlarına hizmet vermekte ve iş yeri güvenliği alanında yüksek standartlara sahip olmaktadır.

Edwards Faaliyet Alanları Nelerdir?

Markaya ait yangın algılama ürünleri ve alarm sistemleri pek çok sektörde kullanılmaktadır. Bu anlamda Edwards şirketinin faaliyet gösterdiği alanlar; ofisler, havalimanları, petrokimya tesisleri, okullar ve tıbbi tesisler olmaktadır. Yenilikçi sinyal sistemleri ile can güvenliğini entegre eden firma, tehlike algılama ve alarm ürünlerinin pazarlanması alanında örnek gösterilmektedir.

Edwards Ürünleri Nelerdir?

Edwards ürünleri hava koşullarına karşı dayanıklı materyallerden imal edilmiştir. Bu sayede iç mekan, dış mekan ve tehlikeli konumlardaki sinyalizasyon sistemleriyle çeşitli sektörlerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Bulunduğu alanı güvenli hale getiren firmaya ait ürün yelpazesi aşağıdaki gibi olmaktadır:

  • Sesli Sinyaller
  • Sesli ve Görsel Sinyaller
  • Görsel Sinyaller
  • Yangın Alarm Sistemleri ve Cihazları
  • Yardım Cihazları Çağrısı
  • Lamba Anons Cihazları
  • Makine Koruma Anahtarları
  • Sinyalizasyon Transformatörleri
  • Dış Mekan Uyarı Sistemleri

 

Edwards Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Edwards firması yangın alarm sistemleri alanında Avrupa standartları dahilinde sertifikalı bir üreticidir. Markaya ait ürünler, ülkemizde de geçerli olan ve uluslararası alanda kabul görmüş EN54 testini başarıyla geçmiştir. Firma tarafından yapılan tüm üretimler bağımsız sertifikalara sahip olmaktadır.

Edwards marka ürünlerin imalatı ise ABD ve Kanada’da bulunan fabrikalarda yapılmaktadır. Ayrıca üretimi yapılan sinyallerin tonları 19 sahada kullanılabilecek şekilde programlanmıştır. Tüm bunlarla beraber yaşanan herhangi bir aksaklık durumunda Netser Grup olarak size marka uzmanlarımızla teknik destek sağladığımızı da belirtmeliyiz.

Edwards Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

Edwards markasının Türkiye, Türki Cumhuriyetler ve KKTC distribütörü MN İletişim ‘dir. Bu ürünün tedariği, teknik hizmetini ve şartname desteğini almak için MN İletişim ile irtibata geçebilirsiniz.

Edwards Fiyatları Nelerdir?

Edwards marka ürünlerin fiyatları hakkında bilgi almak için sayfamızda yer alan formu doldurmanız yeterli olacaktır. İsterseniz diğer iletişim kanalları aracılığıyla da bizimle iletişim kurabilir ve profesyonel destek alabilirsiniz. Bize ulaşmanız halinde avantajlı ve güncel fiyat tekliflerimizden haberdar olabilirsiniz.