Menü

DSC

DSC Markası Tarihçesi

DSC şirketi yani Digital Security Controls, 1979 yılında güvenlik alanında kurulmuştur. Bu anlamda sektörde bir dünya lideri olan marka, kaliteli bir inovasyon geçmişine sahiptir.

 

DSC Markası Başarıları

DSC markası kendi alanında pek çok başarıya imza atmış bir altyapıya sahiptir. En bilinen başarılarından biri de mikroişlemci tabanlı alarm panelleridir. Bu paneller, sektördeki ilk küçük güvenlik tuş takımlarını barındırmakla beraber performans, rahatlık ve kolay kullanım bakımından yeni standartlar getirmiştir.

 

DSC Hangi Ülkenin Markası?

DSC alarm ve güvenlik sistemleri, Kanada merkezli bir markadır. Merkez ofisi ise Toronto’da bulunmaktadır.

 

DSC Faaliyet Alanları Nelerdir?

Markanın faaliyet gösterdiği alanlar güvenlik sistemi üzerinedir. Böylelikle alarm modellemeleri, sensörler ve elektronik güvenlik sektörlerinde küresel bir marka haline gelmiştir.

 

DSC Ürünleri Nelerdir?

DSC şirketine ait ürün grupları şu şekilde kategorize edilmektedir.

  • Paneller

  • Tuş Takımları

  • Modüller-Sensörler

  • Aksesuarlar

  • Haberleşme sistemleri

 

DSC Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Merkez ofisi Kanada'da bulunan DSC markasının diğer üretim tesisleri de İtalya’da bulunmaktadır. Alanında uzman ekibiyle operasyonlarını yürütmekte ve böylece ürünlerinde kaliteli bir sonuç ortaya çıkarmaktadır. En güncel ISO kalite güvence standartlarına sahiptir. Ayrıca Altı Sigma metodolojisine ulaşmak adına üstün performans ve ürün verimliliği odaklı çalışmaktadır.

 

DSC Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

DSC şirketinin Türkiye sınırları içerisinde yetkili distribütörü bulunmamaktadır. Ancak DSC markası ürünleri hakkında destek almak için Netser Grup ile iletişime geçebilirsiniz.

 

DSC Fiyatları Nelerdir?

DSC, güvenilir ürünleri ile 140’tan fazla ülkeye hizmet vermektedir. Ürün fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için aşağıdaki formu doldurabilir ve fiyat teklifleri konusunda size dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz. Netser bünyesinde yer alan profesyonel ekibimiz size avantajlı fiyatlar sunacaktır.