Menü

DORCAS

Dorcas Markası Tarihçesi

Dorcas şirketi 1971 yılında, Valensiya'daki Siete Aguas kasabasında elektrik sistemleri alanında kurulmuştur. Elektrik çarpmasına yönelik geliştirdiği kontrol cihazları, elektrikli kilitler ve güç kaynakları alanında hizmet vermektedir.

 

Dorcas Markası Başarıları

Dorcas markası, uzman ekibi ve kaliteli ürün imalatıyla her zaman için piyasada öne çıkan firmalardan biri olmuştur. Pek çok başarıya imza atan şirket, elektrik grevleri (kontrol cihazları) ve aksesuarları üretiminde ilk İspanyol şirket olma özelliğine sahiptir.

 

Dorcas Hangi Ülkenin Markası?

Dorcas, Valensiya kentinde kurulmuş ve bu anlamda İspanya’ya ait bir markadır.

 

Dorcas Faaliyet Alanları Nelerdir?

Markanın faaliyet gösterdiği alanlar; elektromanyetik ürünler, elektrikli açıcılar, kapı kapatıcıları ve erişim kontrolleri şeklinde olmaktadır. Etkin olduğu tüm alanlarda son teknoloji ürün donanımı sağlayan Dorcas, sürekli gelişen bir pazarın ihtiyaçlarını karşılamak adına Ar-Ge ve inovasyon departmanıyla çalışmalarını yenilemektedir.

 

Dorcas Ürünleri Nelerdir?

Dorcas firması her ihtiyaca göre üretim yapmakla beraber, kaliteyi ön planda tutmaktadır. Markaya ait ürün grupları aşağıdaki gibi olmaktadır.

  • Elektrik Çarpması Erişim Kontrol Cihazı (Elektrikli Grevler)
  • Kısa Plakalar
  • Elektrikli Kilitler
  • Silindir Güvenlikli Koruyucular
  • Elektromanyetik Kilitler
  • Giriş Kontrol Sistemleri
  • Kapak Kapı Kilitleri
  • Aksesuarları

 

Dorcas Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Dorcas şirketinin elektromekanik çilingir alanında pek çok patent ve kalite sertifikası bulunmaktadır. Üstelik hepsi uluslararası düzeyde tanınmış belgelerdir. Yaptığı üretimlerle her ülkede bulunan standartlara ve gerekliliklere uyum sağlamaktadır.

 

Dorcas Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

Dorcas yetkili satış bayisi Netser Grup ‘tur. Dorcas markası veya muadili hakkında ürün satışı için Netser Grup info emailine ulaşabilirsiniz. Bu markanın farklı noktalardan aldığınız ürünlerinin destek hizmeti için lütfen aldığınız yer ile iletişime geçin. Dorcas markasını firmamızdan çoğunlukla anahtar teslim projeler kapsamında tedarik edebilirsiniz.

 

Dorcas Fiyatları Nelerdir?

Dorcas fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve avantajlı fiyat tekliflerinden faydalanmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Ekibimiz sizinle en kısa sürede temasa geçerek ürün fiyatlandırması hakkında bilgi verecektir.