Menü

DETNOV

Detnov Markası Tarihçesi

25 yıldan fazla bir süredir ürün ve hizmet sağlayan Detnov, yangın alarm sistemleri tedarik etmektedir. Ofisler, hastaneler, oteller, üniversiteler ya da benzer her tür alan için yangın sistemleri kurulumuna uygun ürün ve hizmetlere sahiptir. Kendi laboratuvarlarında özenle kalite testi ve araştırma yapan Detnov, her zaman yüksek kalite standartlarında ürünler sunmaktadır.

Detnov Markası Başarıları

45’ten fazla ülkede faaliyet gösteren Detnov, küresel alanda marka ve kurumsal adından oldukça sık söz ettiriyor. Bu yönüyle uluslararası tanınırlığa sahip olan Detnov, her türlü yangın alarm sistemi için çeşitli ülkelerde varlığını devam ettiriyor.

Detnov Hangi Ülkenin Markası?

Genel merkezi Madrid’de bulunan Detnov yangın alarm sistemleri markası, İspanya kuruluşlu bir firmadır.

 

Detnov Faaliyet Alanları Nelerdir?

Yangın alarm sistemleri konusunda güvenirlilik ve işlevselliği ön planda tutan Detnov, boyut ya da konum fark etmeksizin yangın alarm sistemleri konusunda her türlü hizmeti sağlamaktadır. Bu alanda iyi eğitimler almış kişilerle çalışarak da dünya çapında birçok işbirlikçiye ve ortağa sahiptir.

Detnov Ürünleri Nelerdir?

Detnov, yangın alarm sistemleri konusunda boyut, kullanılacak olan alan ve kullanım işlevi gibi faktörler doğrultusunda çeşitli ürünlere sahiptir. Geniş ürün yelpazesinden ihtiyacınıza göre ürün seçimi yapıp son teknoloji verimli çözümlere siz de sahip olabilirsiniz.

Detnov Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Detnov yangın alarm sistemleri, eğitim ve teknik destek konusunda birçok servis hizmetini müşterilerine sağlamaktadır. Her türlü kurulum için gerekli gereksinimleri garanti ederek müşteriler için eksiksiz hizmet sağlamaktadır.

Detnov Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

Yangın alarm sistemleri tedarikçisi Detnov’un 45’ten fazla ülkede yetkili bayisi ve distribütörü bulunmaktadır. Bu ülkeler arasında bulunan Türkiye’de Detnov markası ürünleri hakkında destek almak için Netser Grup ile iletişime geçebilirsiniz.

Detnov Fiyatları Nelerdir?

Yangın alarm sistemleri ürünleri olarak birçok ürün çeşidine sahip olan Detnov, bünyesinde ürünün kullanılacağı alan ya da boyutuna göre farklı çeşitte ürünler barındırmaktadır. Bu nedenle ürün kataloğu ve fiyatlar hakkında daha fazla bilgi almak için Netser ile iletişime geçebilirsiniz.