Menü

DELL EMC

Dell EMC Markası Tarihçesi

Dell EMC, 1979 yılından beri hizmet veren bir bilgisayar yazılım şirketidir. 2016 senesinde Dell Technologies tarafından satın alınan şirket, ilk olarak EMC Corporation ismiyle kurulmuştur. EMC şirketi ile olan birleşme sürecini tamamlayan marka devi; altyapı çözümleri, verilerin güvenliği ve Isalon & ECS hizmetleriyle sektördeki yerini almaktadır.

 

Dell EMC Markası Başarıları

İnovasyon teşvikini destekleyen Dell EMC, dell.com'da bilgisayar satışını 1996 yılında başlatmıştır. Bugün günlük ziyaretçi sayısı ise 4 milyonu aşkındır. Ayrıca arama motorlarının ilk 5’inden üçünün desteklenmesini sağlar. Sosyal medya alanında 3,5 milyondan fazla üyesi olan Dell EMC, en saygın ikinci marka olarak başarısına başarı katmaktadır.

 

2007 yılında IdeaStorm™ topluluğunu başlatmıştır. Bu sayede kullanıcılar fikirlerini paylaşabilmiş ve bu fikirlere oy verebilmiştir. Dell, ortaya sunulan bu fikirlerin 400’den fazlasını gerçekleştirmiştir. Kendisini sade, öngörülebilir ve karlı olarak tanımlayan şirketin edindiği başarılardan bazıları şu şekilde sıralanabilir.

 • Channel Pro okuyucunun seçimi: 2018’in 1 Numaralı İş Ortağı Programı

 • 5 yıldızlı iş ortağı programı: CRN 2018 kazananı

 • Dell Teknoloji’den 27 kadın lider ödüle layık görüldü ve 5 lider Power 100 listesine girdi.

 

Dell EMC Hangi Ülkenin Markası?

Amerika Birleşik Devletleri merkezli bir şirket olan Dell EMC, Massachusetts ve Teksas eyaletleri olmak üzere iki bölgede yer almaktadır. Ancak dünyada 166 ülkede ve 34 dilde hizmet vermektedir.

 

Dell EMC Faaliyet Alanları Nelerdir?

Dell EMC; veri depolama, koruma, analiz, bulut bilişim, bilgi güvenliği ve diğer ürün alanlarında hizmet sağlamaktadır. Hedef pazarları ise pek çok pazarda bulunan büyük, küçük ve orta ölçekli işletmeler olmaktadır. Dell için önemli olan bu kuruluşlar için istedikleri dijital geleceği çizmek ve en önemlisi bilgilerini korumak adına gereken güvenli zemini oluşturmaktır. Gerek bireysel tüketicilere, gerek farklı ölçeklerde bulunan 180 ülkeye kadar hizmet veren Dell EMC, Fortune 500 listesinde yer alan şirketlerin yüzde 99'u ile çalışmaktadır.

 

Dell EMC Ürünleri Nelerdir?

Sunduğu ürün ve hizmetler oldukça geniş olan marka, her alandan ihtiyaca karşılık vermektedir. Dell EMC portföyünde bulunan ürün ve hizmetler şu şekilde kategorilere ayrılabilir.

 • Dizüstü Bilgisayarlar

 • Masaüstü Bilgisayarlar

 • Yazıcılar

 • Sunucular

 • Depolama

 • Monitörler

 • Cep Telefonları

 • Tabletler

 • Netbook’lar

 • NAS hizmeti

 • SAN hizmeti

 

Dell EMC Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

7/24 kapsamlı çevrimiçi destek sunan şirket, yapılan başvurulara 12 dilde dönüş yapabilmektedir. Ayrıca sistem etiket numaranız ile kendi sisteminizle alakalı özel bilgilere erişmeniz de mümkündür. Eğer elinizdeki ürünle ilgili bir problem yaşıyorsanız, sorun tanımlama alanında görevli teknik destek birimi yardımcı olacaktır. Bu anlamda her müşteri ile en iyi ve hızlı çözüme ulaşmaktadır.

 

Uluslararası servis programı ile ürünün satın alındığı ülkenin dışına seyahat edildiğinde dahi gereken desteği sağlamaktadır. Ancak servisin ayrıntıları ve parça bulunabilirliği ülkeden ülkeye değişebilmektedir

 

Dell EMC Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

Dell EMC markasının Türkiye'de bulunan resmi ofisi İstanbul’da yer almaktadır. Dell EMC markası ürünleri hakkında destek almak için Netser Grup ile iletişime geçebilirsiniz.

Dell EMC Fiyatları Nelerdir?

Her zaman için kullanıcılarına kaliteli ve donanımlı bir hizmet anlayışı sunan Dell EMC markasının ürün fiyatlarını öğrenmek isterseniz, aşağıda bulunan formu doldurarak size geri dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz. Markanın hizmet ve ürünleri hakkında detaylı bilgiye sahip olan uzman ekibimiz ile ihtiyaçlarınızı en uygun şekilde karşılayabilirsiniz. Bu sayede avantajlı fiyat tekliflerini de kaçırmayacağınızı bilmenizi isteriz.