Menü

DAHUA

Dahua Markası Tarihçesi

Güvenlik kamerası sektöründe 20 yıldan uzun süredir faaliyet gösteren Dahua, ev ve iş yerlerinin güvenliği için çeşitli çözümlere sahiptir. Gelişen ve değişen teknoloji doğrultusunda yenilikçi ürün ya da projelere sahip olan Dahua markası, müşterileri için her zaman yardımcı olacak teklif ve çözümlere sahiptir.

 

Dahua Markası Başarıları

2.500’den fazla patente, yaklaşık 20.000 çalışana ve Çin dışında 53 ofise sahip olan Dahua güvenlik kameraları markası, birçok başarının ve girişimin örneği olmuştur.

 

Dahua Hangi Ülkenin Markası?

Genel merkezi Çin’de bulunan firma, Fu Liwuan tarafından 2001 yılında kurulmuştur. Kuzey Amerika’da aynı şekilde çalışan firma, 2014 yılında da Kanada’da faaliyet göstermeye başlamıştır. Aynı zamanda 10’dan fazla eyalette bulunan profesyonel satış temsilcileri ve teknik servis ekipleriyle Amerika’nın birçok yerine hizmet sağlamaktadır. Yalnızca Amerika’da değil, dünya çapında 15.000’den fazla çalışana ve ürüne sahip bir firmadır.

 

Dahua Faaliyet Alanları Nelerdir?

Firma; güvenlik kamerası, IP kamera, termal kamera, NVR kaydedici gibi güvenlik sektöründe kullanılan birçok ürün ve hizmete sahiptir.

 

Dahua Ürünleri Nelerdir?

Dahua’ya ait geniş ürün yelpazesi, güvenlik alanında kullanılan çeşitli ürün ve hizmetlerden oluşmaktadır. IP-IR Dome Kamera ya da IP-IR Bullet Kamera çeşitleriyle birçok güvenlik kamerasına, ısı ölçerli termal kameralara ve kontrol sistemlerine sahiptir.

 

Dahua Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Ürünlerinizle ilgili her türlü arıza, bakım ya da servis hizmeti için Dahua ile iletişime geçebilir ya da ürünü aldığınız distribütör ve bayilerden destek alabilirsiniz.

 

Dahua Markasının Temin ve Tedariği

Netser, projelerinde bu ürünlerin satışını gerçekleştirebilmektedir. Dahua markasını firmamızdan  anahtar teslim projeler kapsamında tedarik edebilirsiniz. Dahua markası veya muadili hakkında ürün satışı için Netser Grup info emailine ulaşabilirsiniz. Bu markanın farklı noktalardan aldığınız ürünlerinin destek hizmeti için lütfen aldığınız yer ile iletişime geçin. 

 

Dahua Fiyatları Nelerdir?

Dahua marka güvenlik kameralarının fiyatları, ürün çeşidi ve modeline göre değişiklik gösterebilmektedir. Daha detaylı bilgi ve fiyat kataloğu için Netser ile iletişime geçebilir ya da sayfada bulunan iletişim formunu doldurabilirsiniz.