Menü

CRYSTAL INFO

Crystal Info Markası Tarihçesi

Linux ve Windows işletim sistemleri için çağrı raporlama yazılımına sahip olan Crystal Info, 1990 yılında Netaş’ın çözüm ortağı niteliğinde kurulmuştur. Haberleşme ürünleri tedarikçi firması olarak kurulan Netser Komünikasyon, yazılım alanında yapmış olduğu birçok araştırma ve geliştirme ile kendini tanıtmaktadır.

Crystal Info Markası Başarıları

Türk mühendisler tarafından geliştirilen Crystal Info yazılımı, Windows ve Linux işletim sistemleri için uyumlu bir yazılımdır. Türkiye’nin birçok önde gelen firması ve kuruluşuna hizmet sağlayan Crystal Info, iş geliştirme ve yönetim alanında firmalar için oldukça başarılı ve kullanışlı bir yazılımdır.

Crystal Info Hangi Ülkenin Markası?

Crystal Info, Netser Grup markası olarak Türkiye’ye ait detaylı çağrı kayıt yazılımı niteliğine sahiptir. Bu yazılım, iletişim ve haberleşme sektöründe verimlilik, kolay yönetim ve maliyet yönetimi unsurlarını daha erişilebilir kılmak üzere Türk mühendisler tarafından geliştirilmiştir.

 

Crystal Info Faaliyet Alanları Nelerdir?

Ankara Metrosu, Ankara Sigorta, Aktifbank, Hazine ve Maliye Bakanlığı, BUSKİ, METRO, Namet, YapıKredi, Evyap, Havaş gibi çeşitli kurum ve firmaya hizmet sağlayan Crystal Info, aynı zamanda çeşitli üniversiteler için de ürün desteğinde bulunmaktadır. Yönetimi daha kolay hale getirmeyi amaçlayan yazılım, firmaların ya da kurumların daha kolay iş takibi yapabilmesini sağlamaktadır.

Crystal Info Ürünleri Nelerdir?

Crystal Info, Windows ve Linux işletim sistemleri için tasarlanmış bir yazılım ürünüdür. Bilgisayarınıza ait işletim sistemine göre Crystal Info yazılımına siz de sahip olabilirsiniz.

Crystal Info Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Crystal Info’nun web sitesinde bulunan “Destek” kategorisinde müşteriler için hazırlanmış detaylı kullanım kılavuzuna ulaşabilirsiniz. Bu kılavuz yardımıyla karşılaşabileceğiniz tüm sorunları kolayca çözebilir ve yazılım hakkında daha çok bilgi öğrenebilirsiniz.

Crystal Info Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

Crystal Info markasının Türkiye, Türki Cumhuriyetler ve KKTC distribütörü Netser ‘dir. Bu ürünün tedariği, teknik hizmetini ve şartname desteğini almak için MN İletişim ile irtibata geçebilirsiniz.

Crystal Info Fiyatları Nelerdir?

Crystal Info yazılımını firmanız ya da kuruluşunuz için indirmek ve kullanmak istiyorsanız Netser Grup ile iletişime geçebilirsiniz. Sayfamızda bulunan iletişim formunu doldurarak Crystal Info hakkında bilgi alabilir ve fiyat öğrenebilirsiniz.