Menü

COOPER

Cooper Markası Tarihçesi

Cooper Lighting Solutions, ev ve şehirleri sürdürülebilir ve akıllı bir hale getirmeyi amaçlayan modern aydınlatma çözümlerine sahip bir firmadır. Hem iç hem dış aydınlatma hem de akıllı aydınlatma sistemlerine sahip olan Cooper, aydınlatma alanında dünya lideri olan Signify’ın bir birimidir. Cooper Industries, 1833 yılında kurulmuştur ve o tarihten bu yana bünyesinde 7 işletme birimi barındırmaktadır.

Cooper Markası Başarıları

2011 yılında firma, toplam satışlarının %40’ını dünya çapında yaparak ABD dışına çıkmıştır. Böylece dünyada tanınırlığını artırarak uluslararası bir firma haline gelmiştir.

Cooper Hangi Ülkenin Markası?

Cooper, ana merkezi Teksas’ta bulunan dünya çapında Amerikan elektrik ürünleri üreticisi bir firma olarak kurulmuştur. 2011 yılında ABD dışındaki müşterilere de satış yaparak 23 ülkede üretim tesisine sahip bir firma haline gelmiştir.

 

 

Cooper Faaliyet Alanları Nelerdir?

Cooper markasının faaliyet alanları; iç ve dış ortam aydınlatmaları, şehir aydınlatmaları ve akıllı aydınlatma sistemlerinden oluşmaktadır. Cooper’ın IoT sistemleri ile de gelişen teknolojinin bir parçası olup çağa ayak uydurabilirsiniz.

Cooper Ürünleri Nelerdir?

60 yıldan daha uzun bir süredir aydınlatma sektöründe adını kalıcı hale getiren Cooper, birçok ürün ve markanın birleşimiyle bu konuma gelmiştir. İç ve dış aydınlatma, IoT ürünleri ve Ametrix, AtLite, Corelite, Ephesus gibi daha birçok markanın ürünleriyle geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Cooper Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Ürünlerin arızası, tamiratı ya da değiştirilmesi için Cooper tarafından birtakım garantiler sunulmaktadır. İlgili ürünü satın almış olduğunuz bayi ile iletişime geçerek Cooper’ın bakım ve servis hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Cooper Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

ABD dışında 23 ülkede üretim tesisine sahip olan Cooper, birçok ülkede ürünlerinin satışını yapan bayilere ve distribütörlere sahiptir. Cooper markası ürünleri hakkında destek almak için Netser Grup ile iletişime geçebilirsiniz.

Cooper Fiyatları Nelerdir?

Birçok markanın çeşitli ürünlerinin satışını yapan Cooper, binlerce ürünü barındıran geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Çeşitli amaçlarla kullanmak üzere farklı aydınlatma ürünlerinin fiyat bilgisi için Netser ile iletişime geçebilirsiniz.