Menü

CARRIER

Carrier Global Corporation Markası Tarihçesi

Carrier Global Corporation, Florida’nın Palm Beach Gardens şehrinde bulunan bir Amerikan şirketidir. Carrier, 1915 yılında ısıtma, havalandırma ve iklimlendirme ( HVAC ) sistemleri üreten ve dağıtan bağımsız bir şirket olarak kuruldu ve o zamandan beri ticari soğutma ve yemek servisi ekipmanı ile yangın ve güvenlik teknolojilerini de kapsayacak şekilde hizmetler sundu.

 

Carrier Global Corporation Markası Başarıları

Willis Carrier, 1902’de modern klimayı icat etti. 1915'te, Carrier ve diğer altı mühendis Carrier Engineering Corporation'ı kurarak dünya etkileyecek ürünler çıkarmaya başladı.

 

Carrier Global Corporation Hangi Ülkenin Markası?

Carrier Global Corporation, New York  merkezli bir ABD şirketidir. Şirketin ana faaliyet alanı klima sistemleridir.

 

Carrier Global Corporation Faaliyet Alanları Nelerdir?

Carrier, yüksek teknolojili ısıtma, iklimlendirme ve soğutma çözümlerinde dünya lideridir.

 

Carrier Global Corporation Ürünleri Nelerdir?

  • Konut Sistemleri

Carrier ısıtma ve iklimlendirme sistemlerinin, evde bulunan milyonlarca insana enerji açısından verimli, sessiz ve tutarlı bir konfor vaat etmektedir.

  • Ticari Sistemler

Carrier, hafif ticari ve ticari binalar için sürdürülebilir ticari ısıtma ve iklimlendirme çözümleri sunar.

  • Taşıma Soğutma

Carrier, nakliye soğutma ekipmanı, soğuk zincir izleme çözümleri ve yedek bileşenler, küresel gıda ve ilaç tedarikini ve diğer çabuk bozulan kargoları korumaya yardımcı olur.

  • Ticari Soğutma

Carrier, tazeliği korumak, güvenliği sağlamak ve perakende için yiyecek ve içeceklerin görünümünü iyileştirmek için geniş bir çözüm yelpazesi sunar.

 

Carrier Global Corporation Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Carrier yenilikleri tüm dünyada ve günlük yaşamın hemen hemen her alanında bulunmaktadır. İklim ne olursa olsun rahat ve verimli ortamlar oluşması için Carrier, birçok çözüm sunmaktadır. Carrier Global Corporation markası servis ve bakım hizmeti sunan NETSER Grup, ihtiyacınız olan tüm yardımı sunmaktadır ve havalandırma sistemlerinin öneminin farkındadır.

 

Carrier Global Corporation Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

Carrier markasının Türkiye, Türki Cumhuriyetler ve KKTC distribütörü MN İletişim ‘dir. Bu ürünün tedariği, teknik hizmetini ve şartname desteğini almak için MN İletişim ile irtibata geçebilirsiniz.

 

Carrier Global Corporation Fiyatları Nelerdir?

Size özel en uygun Carrier seçeneklerini öğrenmek ve fiyatlar hakkında bilgi almak için aşağıdaki fiyat teklif formunu doldurabilirsiniz. En kısa sürede size dönüş sağlanacaktır.