Menü

CAMBOX

Cambox Markası Tarihçesi

Cambox, kamera montajı alanında hizmet veren ve bu alanda çeşitli buat ile aparatlar üreten bir markadır. Uzun yıllardır piyasada kaliteli imalatın adresi olan marka, iç ve dış ortamlardaki kamera soketlerini dışarıdan gelen herhangi bir etmenden koruyarak önüne geçmektedir. Ayrıca Cambox ürünleri sayesinde hem kamera montajı daha estetik hale gelirken hem de yağmur, toz ve oksitlenme gibi sorunların önüne geçilir.

 

Cambox Markası Başarıları

Cambox, montaj alanında kamera buatını yüksek kalitede üreten firmalar arasında yer almaktadır. Üstelik Türkiye'de güvenlik sektörü denince, kamera montajı ürünlerinin popüler olmasını sağlayan bir kuruluştur.

 

Cambox Hangi Ülkenin Markası?

Cambox tamamen Türkiye merkezli bir marka olmakla beraber, ofisi de Bursa’da bulunmaktadır.

 

Cambox Faaliyet Alanları Nelerdir?

Güvenlik sektöründe faaliyet gösteren Cambox, özellikle kamera güvenlik ve montaj alanında imal ettiği ürün grupları ile göz doldurmaktadır. Kamera bağlantılarındaki soket ve adaptörü yerleştirmek için ürettiği buatları ile kamerayı montaj zeminden izole etme imkanı sağlar.

 

Cambox Ürünleri Nelerdir?

Cambox markası ürünlerini ihtiyaç ve kullanım alanına göre şu şekilde kategorize edebiliriz.

 

Kamera ve Wifi Sonlandırma Buatları

  • Nx Not Serisi Buatlar

  • Bc Serisi Buat Tabanları

 

Yüksek Kalite Uzatma Ayağı Ekipmanları

  • Plastik Uzatma Ayakları

  • Plastik Seri Bağlantı Ekipmanları

  • Metal Bağlantı Aparatları ve Ayaklar

 

Kablo Düzenleyiciler

Poe ve Ses

Butik Özel Proje Hizmeti

Direk ve Set 3F180

Diğer Aksesuarlar

 

Cambox Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Kamera montaj alanında ürettiği buat ve aparatlar, kamera soketlerinin bir kutu içinde muhafaza edilmesini sağlar. Böylece kameralar dış etmenlerden etkilenmez. Özellikle kameranın montaj alanın metal olması ya da metal bir iskelet içermesi durumunda, kameraya kaçak enerji girişi ihtimali vardır.

 

Cambox buatları ile bu problemin de önüne geçilir. Ayrıca markanın müşterisi olmak için ise güvenlik, bilişim, elektrik ya da elektronik alanlarda faaliyet gösteren bir işletme ya da ticari vergi mükellefi olmanız gerekmektedir.

 

Cambox Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

Cambox markasının merkez ofisi Bursa’dadır. Cambox markası ürünleri hakkında destek almak için Netser Grup ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Cambox Fiyatları Nelerdir?

Cambox ürün fiyatları hakkında merak ettikleriniz için bilgi formumuzu doldurabilirsiniz. Size en kısa zamanda dönüş yapacağımızdan emin olabilir ve avantajlı fiyatlardan faydalanabilirsiniz.