Menü

BROCADE

Brocade Markası Tarihçesi

Brocade markası 1995 senesinde Amerika Birleşik Devletleri’nde kurulmuş bir şirkettir. Seth Neiman, Kumar Malavalli ve Paul R. Bonderson tarafından kurulan şirket, depolama ağı alanında hizmet vermektedir. Markanın ilk CEO'su ise Neiman olmuştur.

Günümüz itibariyle Broadcom Inc.'in bünyesine dahil olan Brocade, bir Amerikan teknoloji şirketi olarak hizmet vermektedir. Satın alınmasından önceki süreçte yazılım, IP ve Ethernet donanımı alanında ürün yelpazesi bulunan firma, komşu pazarlara açılarak geniş bir yayılım sağlamıştır. Günümüzde yan kuruluş olarak sürdürdüğü şirket hayatında ise fiber kanal depolama ağı teknolojisi ile dikkat çekmektedir.

Brocade Markası Başarıları

Brocade firması, geniş skalası ile pazarlama alanında uzun ömürlü bir isim haline gelmiştir. 2009 yılının Mart ayında, 10 milyondan fazla SAN anahtar bağlantı noktası satışında bulunmuştur. Bu anlamda genel SAN anahtar pazarının % 75,5'ini elinde tutmayı başarmıştır.

Ayrıca günümüzde oldukça önemli olan rüzgar enerjisinin sürdürülebilirliği konusuna ciddi katkıları olmuştur. Rüzgar gücü için kritik olan uyumlu ve kaplamalı fiber optik alıcı-verici ürünlerin üretimini gerçekleştirmiştir.

Brocade Hangi Ülkenin Markası?

Brocade markası Amerika Birleşik Devletleri merkezli bir firmadır. Genel merkezi ise Kaliforniya, San Jose’de bulunmaktadır. Bununla beraber küresel bir lider olan markanın Türkiye dahilinde pek çok müşterisi bulunmaktadır. Netser Grup olarak markaya ait ürünlerin tedariği tarafımızca gerçekleştirilmektedir.

Brocade Faaliyet Alanları Nelerdir?

Markaya ait ürün portföyü, fiber kanal depolama ağı teknolojisi üzerine olmaktadır. Brocade firması SAN anahtarları, alıcı-verici modüller, fiber kanal ağ yazılımları ve ana bilgisayar veri yolu adaptörü alanında hizmet vermektedir. Bu anlamda altyapı yazılım çözümleri, optik izolasyon ve veri merkezi anahtarları dahilinde kurumsal faaliyet göstermektedir.

 

Brocade Ürünleri Nelerdir?

Brocade, depolama ağı alanındaki fiber optik çözümleriyle geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Ek olarak müşterilerine sağladığı ileri teknoloji çözümleri sayesinde günümüz şartlarına uyum sağlamaktadır. Sahip olduğu ürün ve hizmet kategorisini şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Depolama Adaptörleri
 • Fiber Kanal Ağı
 • Kablosuz LAN Altyapısı
 • Ethernet Bağlantısı, Anahtarlama ve PHY'ler
 • Fiber Optik Modüller ve Bileşenler
 • Optokuplörler ve Opto-İzolatörler
 • Optik Sensörler
 • Fiber Kanal Yöneticileri ve Anahtarları
 • SAN Uzantısı
 • Blade Sunucu Anahtarları
 • Optik Alıcı-Vericiler
 • SAN Yönetim Yazılımı

 

Brocade Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Broadcom Inc.'in bünyesinde yan kuruluş olarak hizmet veren Brocade, kaliteli ürün segmentine sahiptir. Değişen dünyada başarılı bir uyum yakalama misyonu olan şirket, teknoloji alanında lider konumdadır. Sahip olduğu üstün mühendis derinliği ile sağlam bir operasyonel odak merkezi kurmuştur.

Durmadan gelişen teknolojiye paralel olarak sürdürdüğü çalışmaları sayesinde başarılı bir servis hizmeti sunmaktadır. Çeşitli altyapı çözümleri ve teknoloji alanındaki lider konumuyla Brocade, herhangi bir problemle karşılaşmanız halinde online destek sağlamaktadır. Ayrıca Netser Grup olarak markaya ait tüm servis ve bakım hizmetlerinde size yardımcı olacağımızı da bilmenizi isteriz.

  

Brocade Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

Brocade yetkili satış bayisi Netser Grup ‘tur. Brocade markası veya muadili hakkında ürün satışı için Netser Grup info emailine ulaşabilirsiniz. Bu markanın farklı noktalardan aldığınız ürünlerinin destek hizmeti için lütfen aldığınız yer ile iletişime geçin. Brocade markasını firmamızdan çoğunlukla anahtar teslim projeler kapsamında tedarik edebilirsiniz.

Brocade Fiyatları Nelerdir?

Brocade ürünlerine ait fiyatlandırma bilgisi için ekibimizle iletişime geçmeniz en doğrusu olacaktır. Kapsamlı bir ürün hizmeti sunan ekibimiz, müşterilerimize detaylı bir şekilde bilgilendirme sağlamaktadır. Form alanından bize ulaşarak fiyat bilgisi alabilir ve Netser Grup olarak size sunduğumuz ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz.