Menü

BRITON

Briton Markası Tarihçesi

Briton markası 100 yılı aşkın bir süredir kapı kontrolleri alanında hizmet vermektedir. Bu anlamda değişen global dünyaya uyum sağlayarak tasarlanmıştır. Zaman testinden ise yüksek mühendislik gerektiren bir üretim kalitesiyle geçmiştir. Son zamanlarda sunduğu kapı, kilit ve bu donanımdaki aksesuarları ile Briton, ürün yelpazesini oldukça genişletmiştir.

 

Briton Markası Başarıları

Avrupa yasalarına uygun donanım özellikleri ve setleri sayesinde dünyada pek çok sektörün bir numaralı seçimi haline gelmiştir. Özellikle eğitim, sağlık hizmeti, turizm ve otelcilik, ticari taşımacılık ve ikamet edilen ortak alanlardaki ürün kalitesiyle üstün başarı göstermiştir. Uzun ömür ve performans açısından da mimarlar tarafından tercih edilmekte olup güvenli bina talebinin ilk adresidir.

 

Briton Hangi Ülkenin Markası?

Briton, adını aldığı şehir itibariyle İngiltere menşeli bir markadır. Günümüzde hala İngiltere'nin Briton merkezinden faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

Briton Faaliyet Alanları Nelerdir?

Briton faaliyet alanları, güvenlik ve kilit sistemleri üzerine kuruludur. Özellikle yangın ve can güvenliği konusunda, standartlara uygun koruma sağlayarak spesifikasyon alanında bir başarı örneği göstermektedir.

 

Briton Ürünleri Nelerdir?

Briton markasının güvenlik alanındaki ürün yelpazesi aşağıdaki gibi olmaktadır.

  • Kapı kontrolleri
  • Çıkış donanımı
  • Mekanik kilitler
  • Silindir kilitler
  • Asma kilitler
  • Kapı ve menteşe üretimi

 

Briton Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Yangından koruma alanındaki ürünlerin kalitesini ve güvenilirliğini ölçen Certifire sertifikasına sahiptir. Bu sertifika, üçüncü bir taraf programına dahildir. Dünya çapındaki otoriteler tarafından kabul görülen program ile sektördeki yangın güvenliği konusunda, uluslararası alanda en etkili markalardan biri olmaktadır.

 

Certifire onayına sahip Briton ürünlerindeki kurulum işlemleri, standart araçlar kullanılarak yapılabilir. Bu, özellikle bir binaya büyük donanımlı ürünler yerleştirirken önemlidir. Can güvenliği standartlarıyla uyumlu ürünleri ile doğru montaj ve sorunsuz performans garantisi vermektedir. Ayrıca kavisli, kemerli ya da büyük ebatlı kapı gibi durumlarda da kurulum alanında yardımcı olmaktadır.

 

Briton Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

Briton yetkili satış bayisi Netser Grup ‘tur. Briton markası veya muadili hakkında ürün satışı için Netser Grup info emailine ulaşabilirsiniz. Bu markanın farklı noktalardan aldığınız ürünlerinin destek hizmeti için lütfen aldığınız yer ile iletişime geçin. Briton markasını firmamızdan çoğunlukla anahtar teslim projeler kapsamında tedarik edebilirsiniz.

 

Briton Fiyatları Nelerdir?

Briton ürünleri fiyat bilgisi için aşağıdaki formu doldurabilir ve size geri dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz. Bu sayede verdiğimiz teklifler ile istediğiniz ürünlere avantajlı fiyatlarla ulaşabilirsiniz.