Menü

ASUSTOR

Asustor Markası Tarihçesi

Asustor, 2011 yılında kurulan bir video izleme ve bulut depolama çözümleri tedarikçisidir. Asustor, teknoloji devleri arasında önemli bir yere sahip olan ASUS tarafından doğrudan yatırım ile kurulmuştur. Markanın adı ise “ASUS” ve “Storage” kelimelerinin bir arada kullanılması ile oluşturulmuştur.

Asustor Markası Başarıları

Donanım ve yazılımda kalite, ergonomi ve çevreye duyarlılık konusunda yapmış olduğu birçok çalışma ile Asustor markası, bilişim alanında dünya çapında çeşitli ödülleri almaya hak kazanmıştır ve basında adından söz ettirmiştir. Çeşitli ülkeler tarafından ağ iletişimi ve ağ depolama kategorilerinde ödüller almıştır.

Asustor Hangi Ülkenin Markası?

ASUS tarafından 2011 yılında yapılan bir yatırım ile kurulan Asustor markası, ASUS gibi Tayvan’a ait bir markadır.

Asustor Faaliyet Alanları Nelerdir?

Ağa bağlı depolama ve ağ video kaydedici çözümlerin tedarikçisi niteliğinde olan Asustor, yazılım ve donanım alanında geniş faaliyet gösteren bir firmadır. Dijital depolamada dünyada lider olmayı misyon edinen firma, bu alanda gelişmek ve gelişmelere öncü olmak için özenle çalışmaya devam ediyor.

Asustor Ürünleri Nelerdir?

Ev, ofis ve işletmeler için birçok ürünün satışını yapan Asustor, çeşitli özelliklerde farklı ürünlere sahiptir. AS1002T, AS1004T, AS3102T, AS3104T gibi ev içi kullanımda bireysel ürünleri bulunduğu gibi AS4002T ve AS4004T gibi ofis ürünlerine de sahiptir. Daha fazla ürün ve hizmet için firmamızla iletişime geçebilir ve aradığınız ürünün tedariği ve danışmanlığı için talepte bulunabilirsiniz.

Asustor Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Asustor’un servis ve bakım hizmetlerinden yararlanmak isteyen müşteriler, Asustor Teknik Destek ekibi ile iletişime geçebilirler. Ürünler içerisinde kullanıcı tarafından kolayca onarılabilecek bir ürün çeşidi ya da parça bulunmamaktadır. Bu nedenle, müşteriler mutlaka ürünü satın aldığı yerle iletişime geçmeli ve Asustor ile bağlantıda kalmalıdır. Servis ve bakım hizmeti talep etmeden önce müşteri mutlaka verilerini yedeklemeli ve özel bilgilerini ürün içerisinden kaldırmalıdır.

Asustor Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

Asustor yetkili satış bayisi Netser Grup ‘tur. Asustor markası veya muadili hakkında ürün satışı için Netser Grup info emailine ulaşabilirsiniz. Bu markanın farklı noktalardan aldığınız ürünlerinin destek hizmeti için lütfen aldığınız yer ile iletişime geçin. Asustor markasını firmamızdan çoğunlukla anahtar teslim projeler kapsamında tedarik edebilirsiniz.

Asustor Fiyatları Nelerdir?

Asustor’a ait ürün ve hizmetlerin fiyatları hakkında detaylı bilgi almak isterseniz firmamızla iletişime geçebilir ya da iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.