Menü

ARAANI

Araani Markası Tarihçesi

Araani, Maggy Baetens tarafından 2014 yılınının Ekim ayında kuruldu. Misyonu insanlar için çözümler geliştirmek ve mülklerini zararlı dış etkenlerden korumalarına yardım etmektir. Araani ilk ürünü olan SmokeCatcher olarak adlandırılan duman dedektörü ile piyasaya giriş yapmıştır. Son derece gelişmiş olan video analiz yazılımı ile zorlu koşullarda bile ortamdaki en ufak dumanı algılayarak uyarı vermektedir.

 

İlerleyen zamanlarda Araani ekibinin büyümesi ile video gözetim ve alev dedektörü gibi ürünlerini piyasaya sürmüşlerdir. Araani kurulduğu günden bugüne hızlı ve başarılı bir şekilde büyüme göstermektedir.

 

Araani Markası Başarıları

Aralık 2014’te, Video duman dedektörü alanında SmokeCatcher ürünüyle AAraaniis Communications tarafından “AAraaniis Application Development Partner” programının kazananı olarak ilan edildi.

 

Araani Hangi Ülkenin Markası?

Araani Belkçika menşeli bir firmadır. Günümüzde genel merkezi de Belçika’da olmakla birlikte toplamda beş farklı ülkede faaliyet göstermektedir.

 

Araani Faaliyet Alanları Nelerdir?

Araani firmaların yangın güvenliğini sağlamak için video analiz sistemleri üreten bir firmadır. Faaliyet alanları arasında yangın güvenliği ve video gözetleme sistemleri bulunmaktadır.

 

Araani Ürünleri Nelerdir?

Araani ürünlerini 2 ana kategoride görmekteyiz. Yangın güvenliği konusunda uzmanlaşan bu firmanın toplamda 5 adet ürünü bulunmaktadır. Yangın güvenliği sağlayan ürünleri tam bir yangın dedektörü olarak performans göstermektedir. Duman ve alevi algılayan 2 farklı tip ürünü bulunmaktadır. Video gözetim ürünlerinde ise dumanı ve güvenlik kameralarındaki olası bir müdahaleyi algılayarak uyarı verme özelliği bulunmaktadır.

 

Yangın Güvenliği

  • SmokeCatcher Certified

  • SmokeCatcher

  • FlameCatcher Certified

 

Video Gözetim

  • Araani Smoke Guard

  • Araani Tamper Guard

 

Araani Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Araani tarafından üretilen tüm ürünlerin her türlü servis ve bakım hizmeti bulunmaktadır. Satın almayı düşündüğünüz veya önceden satın almış olduğunuz ürünlerin servis ve bakım hizmetleri hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için Netser’e ulaşabilirsiniz.

 

Araani Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

Araani markasını Netser Grup ‘dan temin edebilirsiniz. Türkiye ve yakın coğrafyalarda hizmet veren grubumuzdan bu ürünleri stoklu olarak tedarik etmek için lütfen info uzantılı e-mailimize talebinizi hemen iletin.

 

Araani Fiyatları Nelerdir?

Araani’nin sunduğu yangın güvenlik sistemleri hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Uzman kadromuzdan yetkili kişiler en kısa sürede sizinle iletişime geçecek ve sizlere yardımcı olacaklardır.