Menü

ALCATEL

Alcatel Markası Tarihçesi

Dünyanın lider haberleşme ürünleri üreticilerinden ve internet hizmeti sağlayıcılarından olan TCL İletişim, üst düzey kullanıcı deneyimi sağlayan akıllı ürün ve hizmetler sunma konusunda uzmanlaşmıştır. Müşterileri için değer yaratmaya büyük önem veren Alcatel, uluslararası operasyonlarını genişletirken sosyal sorumluluklarını her zaman proaktif olarak yerine getiren bir markadır.

 

Alcatel, Çin merkezli bir kuruluş olan TCL Corp. firmasının alt markasıdır ve dünyanın birçok ülkesine yayılmıştır. Satış, dağıtım ve bakım ağıyla dünya çapında bilinen bir markadır.

 

Alcatel Hangi Ülkenin Markası?

Alcatel, TCL Corp. şirketinin bünyesi dahilinde faaliyet gösterir. TCL Corp. merkezi Çin’in Huizhou kentinde yer almaktadır. Alcatel ve bağlı olduğu TCL Corp. tüm alt markaları ve iştirakleriyle uluslararası bir markadır.

 

Alcatel Faaliyet Alanları Nelerdir?

Alcatel haberleşme teknolojileri üreten bir teknoloji şirketidir. Akıllı telefondan, giyilebilir teknolojilere kadar geniş bir ürün portföyüne sahiptir.

 

Alcatel Ürünleri Nelerdir?

Alcatel akıllı telefonlardan, bağlantılı cihazlara uzanan ürün portföyüyle kullanıcılarının haberleşme teknolojisi ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Markaya ait ürünlerin listesini aşağıda bulabilirsiniz.

 

Akıllı Telefonlar

  • Alcatel 1 Serisi

  • Alcatel 3 Serisi

 

Tabletler

  • Alcatel 1 Serisi

  • Alcatel 3 Serisi

  • Alcatel Smart Tab

 

Giyilebilir Ürünler

  • MoveTime

 

Bağlantılı Cihazlar

  • Movetrack Serisi

 

Tuşlu Telefonlar

 

Alcatel Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Alcatel, kullanıcılarına tüm sorunları için online olarak iletişim desteği sağlamaktadır. Buna ek olarak Türkiye’de çeşitli bölgelerde yer alan yetkili kuruluşlar vasıtasıyla servis ve tamir hizmeti sunmaktadır.

Markanın sunduğu tüm teknik servis ve tamir olanakları hakkında detaylı bilgileri bize ulaşarak uzmanlarımızdan öğrenebilirsiniz.

 

Alcatel Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

Alcatel ürünlerini e-ticaret sitelerinden, Alcatel yetkili satıcılarından satın alabilirsiniz. Alcatel markası ürünleri hakkında destek almak için Netser Grup ile iletişime geçebilirsiniz. Aşağıdaki formu doldurarak ürünler hakkında detaylı bilgi alabilir ve ihtiyacınıza uygun ürün önerilerini öğrenebilirsiniz.

 

Alcatel Fiyatları Nelerdir?

Tüm Alcatel ürünleriyle ilgili fiyat bilgisi ve teklif almak için bize aşağıdaki formdan ulaşabilirsiniz. En kısa sürede size geri dönüş yapacak olan uzmanlarımız tüm sorularınızı yanıtlayacak ve size yardımcı olacaktır.