Menü

ALCAD

ALCAD Markası Tarihçesi

Alcad firmasının temelleri 1987 yılında atılmıştır. Alcad, San Sebastian şehrinde 16.000 m2 alan üzerine kurulmuş olan AR-GE ve üretim faaliyetlerini kendi tesislerinde yapan, yaklaşık olarak 2000 kalem ürün çeşidi ile SMATV, IP Hemşire Çağrı, IP İnterkom ve IPTV sistemlerini sunan uluslarlarsı dünyaca ünlü bir markadır. Üst düzey ve alanında uzman çalışanları, 30 yılı aşkın tecrübesi, Avrupa’ya özgü tasarım ve üretimi, ürün çeşitliliği ve kapsamlı satış ağıyla rakiplerinden fark yaratan Alcad, kişiselleştirilmiş müşteri hizmetleri ve kapsamlı satış ağıyla tüm ihtiyaçlarınız için her an yanınızdadır.Ürettiği sistemlerin uluslararası standartlardaki tüm testlerini kendisine ait ileri teknoloji laboratuvarlarında yapmaktadır. Ayrıca 40 kişilik Ar-Ge mühendis kadrosuyla ürünlerini sürekli geliştirmekte ve müşterilerinin ihtiyaçlarına en etkili ve verimli şekilde cevap vermektedir. Dünya genelinde toplamda 5 ülkede şu ülkelerde ofisleri bulunmaktadır; Türkiye, Fransa, Dubai, İspanya ve Çek Cumhuriyeti. 45’ten fazla ülkede yapmış olduğu dağıtım anlaşmaları ile Alcad tam anlamıyla kurumsal ve çok uluslu bir markadır.

 

ALCAD Hangi Ülkenin Markası?

Alcad Elektronik, İspanya merkezli bir markadır. 5 ülkede ofisi ve 45’ten fazla ülkede dağıtım ağı bulunmaktadır. Alcad genel merkezi ve üretim tesisi İspanya’nın San Sebastian şehrinde bulunmaktadır.

 

ALCAD Faaliyet Alanları Nelerdir?

Alcad Elektronik, 2000’den fazla ürün ve hizmet sunmaktadır. Firmanın başlıca faaliyet alanları multimedya sistemleri, interkom sistemleri ve hemşire çağrı sistemleridir. Alcad Elektronik; SMATV, IPTV, IP Hemşire Çağrı Sistemleri ve IP İnterkom sistemleri alanında dünyaca tanınan bir markadır. Alcad faaliyet alanları dahilinde hastaneler, oteller, huzurevleri, evler, eğitim tesisleri, işletmeler ve alışveriş merkezlerine ürün tedarik etmektedir.

 

ALCAD Ürünleri Nelerdir?

Alcad Elektronik ana ürün grupları içerisinde 2000’den fazla kalem ürünü kullanıcılarına sunmaktadır. Firmanın faaliyet alanlarında sunduğu başlıca ürünler ve ürün grupları aşağıdaki gibidir. SMATV ve IPTV konularında özel uzmanlığı bulunan sektörün önde markası ALCAD ürünleri Netser tarafından TV projeleri gerçekleştirilen işlerde kullanılmaktadır. SMATV ve IPTV farkları konusunda detaylı blog yazımızı okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

İnterkom Sistemleri

 • IP İnterkom Sistemleri

 • 2-Telli Sistemler

 • Dijital (COAX) Ürünleri

 • 4+N Konvansiyonel Teknoloji

 • Giriş Kontrolü

 • KIT’ler

 

Hemşire Çağrı Sistemleri - Sağlık Ürünleri

 • Acuro

 • Livero

 • Attendo

 • IPTV

 

Multimedya Sistemleri

 • Multimedia TV

 • İnterkom Sistemleri

 

 

ALCAD Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Alcad sunduğu tüm ürünleri için hızlı ve kişiselleştirilmiş müşteri hizmetleri sunmaktadır. Bununla birlikte Alcad Türkiye ve anlaşmalı iş ortakları üzerinden sattığı ürünlerine servis ve bakım hizmetleri sağlamaktadır.

 

ALCAD Türkiye Yetkili Bayi

Netser, ALCAD Elektronik Türkiye bayisidir. ALCAD markası veya muadili hakkında ürün satışı için Netser Grup info emailine ulaşabilirsiniz. Bu markanın farklı noktalardan aldığınız ürünlerinin destek hizmeti için lütfen aldığınız yer ile iletişime geçin. 

 

ALCAD Ürünlerinin Fiyatları Nelerdir?

Alcad Elektronik firmasının ürünleri hakkında fiyat bilgisi ve teklif almak için bize aşağıdaki form aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Alcad ve ürünleri hakkında uzman çalışanlarımız kısa sürede size dönüş yaparak fiyat bilgisini ve ihtiyacınıza göre en uygun teklifi size iletecektir. Ayrıca ürünler hakkında detaylı bilgileri ve ihtiyacınıza göre uygun ürün önerilerini de uzmanlarımızdan alabilirsiniz.