Menü

AIPHONE

Aiphone Markası Tarihçesi

Aiphone markası 1948 yılında Japonya’da kurulmuştur. İlk günden beri kaliteli ve güvenilir üretimin adresi olan marka, iletişim sistemleri alanında tüm dünyaya hizmet vermektedir. Bu sistemler; güvenlik, haberleşme ve giriş-kontrol üzerine olmaktadır. Ayrıca 70’ten fazla ülkeye ihracat yapmakta ve geniş bir üretim hacmine sahiptir.

Aiphone Markası Başarıları

Aiphone firması, özel olarak verilen Deming Ödülü’nün sahibi olmuştur. Bu ödül tüm markalar içinde çok küçük bir kesime verilmekte ve yüksek kalite standartlarının bir göstergesi olarak kabul edilmektedir. Japon Bilim Adamları ve Mühendisleri Birliği tarafından Deming Ödülü’ne layık görülen Aiphone, iki kez bu saygın ödülü kazanarak kendini üretim süreci alanında kanıtlamıştır.

Aiphone Hangi Ülkenin Markası?

Aiphone markası Japonya çıkışlı bir firmadır. Markanın genel merkezi de Japonya’da yer almakta olup Avrupa ve Kuzey Amerika’da pazarlama alt kuruluşları bulunmaktadır.

Aiphone Faaliyet Alanları Nelerdir?

Güvenlik sistemleri konusunda hayatın her alanında uyumlu üretimler gerçekleştiren Aiphone, kompleks ticari sistemler ile konut projelerinde ön plana çıkmaktadır. Bunların dışında faaliyet gösterdiği alanlar; havaalanı, banka, fabrika, cezaevi, hastane, tünel, otel ve metro şeklinde olmaktadır. Ek olarak müşterilerinin talepleri doğrultusunda çok çeşitli sistemler de kullanmakta ve özellikle villa projelerinde kendini göstermektedir.

Aiphone Ürünleri Nelerdir?

Basit kapı haberleşme sistemlerinden, ileri düzey görüntülü kontrol sistemlerine kadar geniş imkan sağlayan Aiphone, yeni nesil güvenlik ürün kalitesine sahiptir. Markaya ait ürünler aşağıdaki gibi olmaktadır:

  • IXG Serisi IP Görüntülü İnterkom
  • Acil Durum Kuleleri ve Çözümleri
  • GT Serisi Görüntülü İnterkom
  • Mobil Uygulama Yeteneğine Sahip JO Serisi Görüntülü İnterkom
  • SIP Özelliğine Sahip IX Serisi Eşler Arası IP Görüntülü İnterkom
  • JP Series 7 ″ Dokunmatik İnterkom

Aiphone Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Aiphone markası müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet politikasına sahiptir. Bu anlamda 1993 yılında ISO9001 sertifikası sahibi olmuştur. Toyota şehrinde bulunan fabrikası 1998’den beri ISO14001 onaylı üretim yapmaktadır. Bu onay sürecine diğer üretim alanları da dahil edilmiştir. Müşterilerin ihtiyaç duyduğu noktada profesyonel teknik destek verilmektedir. Ayrıca ürün denetimi ve tasarımı alanında dünya standartlarında bir kalite göstergesi olan Uluslararası Standartlar Organizasyonu (ISO) 9001 sertifikasının da sahibidir.

Aiphone Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

Netser, projelerinde bu ürünlerin satışını gerçekleştirebilmektedir. Aiphone yetkili satış bayisi Netser Grup ‘tur. Aiphone markası veya muadili hakkında ürün satışı için Netser Grup info emailine ulaşabilirsiniz. Bu markanın farklı noktalardan aldığınız ürünlerinin destek hizmeti için lütfen aldığınız yer ile iletişime geçin. Aiphone markasını firmamızdan çoğunlukla anahtar teslim projeler kapsamında tedarik edebilirsiniz.

Aiphone Fiyatları Nelerdir?

Aiphone ürün ve hizmet bilgisi için sayfamızda yer alan formu doldurabilirsiniz. Alanında uzman ekibimiz size en kısa sürede dönüş yaparak gerekli fiyat bilgilendirmesini yapacaktır.