Menü

ACKERMANN

Ackermann Markası Tarihçesi

Honeywell, havacılık teknolojisi, bina teknolojisi ve özel kimyasallar (Performans Materyalleri ve Teknolojileri) alanında lider bir küresel tedarikçidir. Ackermann markası, Güvenlik ve Üretkenlik Çözümleri bölümündeki Honeywell İş Akışı Çözümleri ve Hizmetleri bölümünün bir parçasıdır ve Honeywell grubuna ait bir markadır.

 

Intelligent Life Care, Honeywell grubunun iki güçlü markasını birleştiren bağımsız bir bölümdür. Ackermann güvenlik, hasta konforu ve karmaşık bakım ve dokümantasyon süreçlerinin optimizasyonu için entegre çözümler sunmaktadır. EnviteC yoğun bakım, acil tıp ve mobil izleme sistemleri alanında noninvaziv sensör teknolojisinde uzmanlaşmış bir markadır. Bakım sektöründe daha fazla verimlilik, güvenlik ve konfor sağlamak amacıyla sağlık tesislerini modern teknik çözümlerle ve ileri teknolojiyle destekler.

 

Ackermann Hangi Ülkenin Markası?

Ackermann markasının genel merkezi Almanya’da bulunmaktadır ve bir Alman markasıdır. Ancak marka, 2005 yılında Amerika Birleşik Devletleri merkezli Honeywell grubu tarafından satın alınmıştır.

 

Ackermann Faaliyet Alanları Nelerdir?

Ackermann markası, Honeywell grubuna katıldıktan sonra faaliyet alanını Akıllı Bakım Teknolojileri olarak belirlemiştir. Akıllı Bakım Teknolojileri alanında faaliyet gösteren firmanın temel amacı hastaların güvenliğini, konforunu ve memnuniyetini iyileştirmektir. Bu amaçla, bakım süreçlerini iyileştirmek, daha akıcı ve sürdürülebilir hale getirmek için bir çok çözüm geliştirmektedir.

 

Ackermann Ürünleri Nelerdir?

Ackermann ürünlerini 5 ana ürün grubu altında partnerlerine ve tüketicilerine sunmaktadır. Tüm ana ve alt ürün gruplarını aşağıda bulabilirsiniz.

 

Hemşire Çağrı Sistemleri

  • Systevo Ackermann Çağrı Sistemi

  • Bağımsız Sistemler

 

İzleme ve Konum Sistemleri

  • Systevo Guard

 

Hasta İletişimi

  • Systevo DECT

 

Hasta Eğlendirme

  • Medya Çözümleri

 

Süreç Optimizasyonu

 

Ackermann Markası Servis ve Bakım Hizmetleri Nelerdir?

Ackermann ürünleri, global ve öncü bir marka olan Honeywell grubunun güvencesi altındadır. Ürünlerle ilgili olarak spesifik bilgi almak için bize her zaman ulaşabilirsiniz.

 

Ackermann Türkiye Yetkili Distribütörü ve Bayileri

Ackermann markasını Netser Grup ‘dan temin edebilirsiniz. Türkiye ve yakın coğrafyalarda hizmet veren grubumuzdan bu ürünleri stoklu olarak tedarik etmek için lütfen info uzantılı e-mailimize talebinizi hemen iletin.

 

Ackermann Fiyatları Nelerdir?

Tüm Ackermann ürünleri hakkında bilgi almak, fiyatlarını öğrenmek ve teklif almak amacıyla bize aşağıdaki formdan ulaşabilirsiniz. Uzmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçerek sorularınızı yanıtlayacak ve size yardımcı olacaktır.