Menü

Hizmetlerimiz

 • Projelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri

  Ürün uzmanlarımız projelendirme ve fiyatlandırma sürecinde ihtiyaçlarınızı inceleyerek size önerilerde bulunur ve ücretsiz danışmanlık hizmeti sunar. Projelerde planlanan sistem tasarımlarının kontrol ve uygulanabilirlik çalışmaları da yine aynı hizmet kapsamında gerçekleştirilir. Kompleks sistem dizaynlarında ve ürün yapılandırmalarında satış öncesi destek grubumuz ve teknik destek birimlerimiz müşterimizin ihtiyaçlarına uygun ürünleri seçer ve projelendirme yapar.
 • Uygulama ve Kurulum Hizmetleri

  ​Çağı yakalamak için sadece ileri teknoloji bir ürünü satın almak yeterli değildir. Satın aldığınız teknolojik sistemleri azami verimle kullanmak İleri teknoloji ile iyi hizmeti buluşturacak kaliteli bir teknik servis hizmetiyle mümkündür. NETSER Grup müşterileri teknoloji alanındaki deneyim ve birikimini profesyonel teknik servis hizmetleriyle birleştirerek sistemleri yüksek verimle kullanırlar.
 • Ürün Yönetimi

  Proje ihtiyaçları doğrultusunda doğru ürünü tam zamanında sunabilmek iyi hizmetin en temel anahtarlarından biridir. NETSER Grup, müşterilerine teknolojik danışmanlık yaparken ihtiyaç duyulan malzeme ve hizmetler söz konusu olduğunda, projeye en uygun ürünü mümkün olan en kısa sürede sunar.
 • Satış Sonrası Hizmetler

  NETSER Grup için sahip olduğunuz sistemlerin uzun yıllar yüksek performansla kullanımı ve değişen teknolojiye uyumu en az satış öncesi hizmetler ve satış süreci kadar önem taşır. Satış sonrası servis ve periyodik bakım hizmetlerimiz sayesinde müşterilerimiz ürünlerini uzun yıllar ilk günkü verimiyle kullanırlar.