Menü

Jabra

Jabra
Jabra

Jabra Kulaklıklar Nedir?

Amerikalı ses ve video ekipmanları üreticisi olan Jabra; özellikle Bluetooth, özellikle kablosuz yani wireless kulaklık teknolojilerinde öne çıkan ürünleriyle bilinirler. 1983'lü yıllardan beri ses sistemleri ve video ekipmanlarının üretimine devam eden firma, 2000'li yıllardan itibaren uluslararası bir hacme ulaşarak endüstride marka haline gelmiştir. Birçok kullanıcı tarafından sevilen ve tercih edilen kulaklık modelleri üreten marka, Türkiye sınırları içerisinde de kullanıcıların yoğun beğenisini almaktadır.

Jabra kulaklık modelleri arasında kulak içi kulaklıklar, gamer kulaklıkları, kulak içi kulaklıklar gibi seçenekler yer alır. Kullanıcılar tarafından yoğun ilgi ve beğeni toplayan Jabra kulaklık modelleri; ses ve işlevsellik açısından birçok kulaklık markasına göre daha nitelikli bir ürün deneyimi vaat ederler. Jabra kulaklık seçenekleri ve modeller hakkında daha detaylı bilgi vermek gerekirse öne çıkan detaylardan şu başlık dahilinde bahsetmek daha sağlıklı olacaktır:

 

Jabra Kulaklık Modelleri Nasıl Çalışır?

Günümüzdeki işlevi ile müzik dinlemek haricinde birçok ihtiyaca yanıt veren kulaklıklar; spor, oyun, iletişim gibi birçok aktivite kapsamında olmazsa olmaz ürünlerdir. Bu noktada Jabra'nın çeşitli ihtiyaçlara özel olarak tasarladığı kulaklık modelleri de mevcuttur. Özellikle Jabra Stealth UC gibi kulak içi kulaklık modelleri; spor, yürüyüş gibi aktiviteler için ideal seçeneklerdir. Aynı şekilde ergonomik ve portatif kullanımı ile Jabra kulaklık kablosuz modeli; ofis içinde ve çalışma esnasında kullanıma da uygundur.

Elite Jabra gibi daha sportfi modeller ise tempolu ve hareketli yaşamayı sevenler için en ideal seçenekler arasında yer alır. Jabra Elite Sport bir kulak içi kulaklık olarak wireless kulaklık deneyimi açısından en işlevsel ürün seçenekleri arasında öne çıkar. Bunun yanı sıra Jabra Elite 58H gibi kafabandı kulaklık modelleri de yağmura ve toza karşı dayanıklılıklarıyla dış ortamlarda kullanmak için ideal seçeneklerdir. Jabra Step kablosuz kulaklık modeli ise daha çok outdoor aktiviteler için uygun bir model olup mobil deneyime öncelik verenlere hitap eder.

 

Jabra Wireless ve Kulak İçi Kulaklıklar Teknik Özellikleri Nelerdir?

Jabra kullanıcılarının en çok ilgi gösterdiği modellerden biri olan Jabra Elite sport, teknik özellik açısından piyasadaki birçok wireless kulaklık modelinden daha ileri seviyede özelliklere sahiptir. Toplamda 28 saate kadar giden batarya ömrü ile kesintisiz müzik ve dinleme deneyimi vaat eden model, kulaktan düşmeyecek şekilde tasarlanmış yapısı ile tempo halinde üst düzey durağanlık sergiler. Bu noktada sporcular için de ideal olan model; yürüyüş, koşu gibi fitness aktiviteleri boyunca da kullanılabilir. Jabra Step Wiriless kulaklık seçeneği ise hafif tasarımının yanı sıra suya dayanıklılığı ve uzun batarya ömrü ile gelişmiş bir dinleme deneyimi vaat etmektedir.

 

    Sunduğumuz Ürün ve Hizmetler

Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi İçin Sizi Arayalım