Menü

Honeywell Win-Pak

Honeywell Win-Pak
Honeywell Win-Pak

Honeywell Win-Pak Kartlı Geçiş Sistemi Nedir?

Honeywell Win-Pak yazılım çözümleri, güçlü kullanıcı ara yüzüyle tüm müşterilerin birçok güvenlik ihtiyaçlarını tek bir yazılım ile karşılamasına olanak tanır. TCP/IP ağ bağlantısı, seri iletişim (RS-232 veya RS-485) veya sunucuya bağlantısı sayesinde tüm yapılara uyumludur. Honeywell ACS (kartlı geçiş sistemleri) kapsamında Pro-Watch ile beraber en çok tercih edilen sistemdir.  Win Pak yazılımı aynı zamanda, farklı sistemlerin de koordinasyonunu sağlamaktadır. İnternet tabanlı bir uygulama olan Win-Pak farklı tarayıcılarda ve farklı dil destekleri sayesinde kullanım kolaylığı sağlar.

 

Honeywell Win-Pak Kartlı Geçiş Sistemi Nasıl Çalışır?

Honeywell WinPak kartlı geçiş yazılımına bağlı olarak çalışan merkezi ve saha ünitelerinden oluşmaktadır. PRO2200 ve PRO3200 akıllı kontrol modülleri (PRO22IC ve PRO32IC) sistemin merkezini oluştururken PRO22R2 ve PRO32R2 ise kart okuyucuların bağlandığı saha üniteleridir. Win-Pak geçiş kontrol sistemi yazılımı tüm bu saha cihazlarından topladığı bilgileri ve kayıtları kullanıcılara uygun şekilde sunmaktadır. En son güncellemesi olan WIN-PAK 4.8 ile tüm güvenlik sistemleri (kamera çözümleri dahil) için tek yazılımla karşılık vermektedir.

 

Honeywell Win-Pak Kartlı Geçiş Sistemi‘nin Teknik Özellikleri Nelerdir?

Sınırsız sayıda kart tanımlama, kullanıcı bulundurma, bölgeye ayırma gibi özellikleri büyüyen sistemler için idealdir. Kişiye özel ve otomatize edilebilen email bilgilendirmesi, günlük sistemsel kontrolleri gerçekleştirmesi ile sistem bakım maliyetlerini en aza indirmektedir. Kullanıcı client sayısına göre WinPak geçiş sistemleri paketinizi seçebilirsiniz. Win-Pak Express Edition  1 kullanıcı, Win-Pak Standard Edition 5 kullanıcı, Win-Pak Professional Edition ise limitsiz sayıda kullanıcı bilgisayarıyla kullanılabilir. WPX48 ‘in kullanım alanı entegrasyon olmayan ve sadece kartlı geçiş amaçlı kullanım olacak işletmelerde kullanılmalıdır. WPS48 ise küçük ve orta ölçekli kurumlarda geçiş kontrol sistemi yazılımı olarak kullanılabilir.

Farklı uygulamarla API desteği sayesinde birlikte çalışma olanağı sunar. Honeywell ürünleri içinde ise bir çok sistemle entegre çalışmaktadır: MPA2, NETAXS®-123, PRO3200, NETAXS®-4, PW6000 (sadece WPP48), HON‑FIN4000 (XE hariç), ADPRO®, MAXPRO® NVR, MAXPRO® HYBRID, Performance Series (ENVR- 4K dahil), VISTA-128BPT, VISTA‑250BPT, VISTA-128FBPT, VISTA‑250FBPT.

 

Honeywell Win-Pak Kartlı Geçiş Sistemi‘nin Kullanım Alanı Nedir?

Honeywell kart okuyucu veya HID kart okuyucu fark etmeksizin bir çok okuyucuyla çalışabilen Win Pak güçlü altyapısıyla bir çok kurumsal firmanın tercihi olmuştur. Marka bağımsız kart okuyucuların bulunması veya sonradan eklenmesi bu geçiş sisteminin kullanım alanı için önemli değildir. Honeywell geçiş kontrol sisteminin ziyaretçi yönetimi, İK uygulamaları, HID's Mobile Access®, BioConnect® Suprema® and Morpho biyometrik ile entegrasyonu olması kullanım alanını genişletmektedir. Oteller, depolar, KOBİler, fabrikalar, spor tesisleri, alışveriş merkezleri bu sistemi kullanan başlıca yerlerdir.

 

Hangi Markalarla Çalışıyoruz?

WPX48, WPS48, WPP48

    Sunduğumuz Ürün ve Hizmetler

Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi İçin Sizi Arayalım