Menü

Hırsız Alarm Kumandaları

Hırsız Alarm Kumandaları
Hırsız Alarm Kumandaları

Hırsız Alarm Kumandaları Nedir?

Hırsız alarm sistemlerinin kontrolü açısından kullanışlı ve gerekli bir üründür. Hırsız algılama panelini ve genel olarak sistemi kontrol etmek de kullanılmaktadır. Gelişen teknolojiyle beraber hırsız alarm kumandaları, kablosuz uzaktan kumanda haline de gelmiştir. Hatta, çoğu marka bu fonksiyonu, geliştirilen mobil uygulamaların içine gömerek kumandayı, telefon üzerinden gerçekleştirmektedir.

 

Hırsız Alarm Kumandaları Nasıl Çalışır?

Hırsız alarm sistemleri kumandaları, sistemi aktif etmek, sistemi deaktif etmek, panik alarmı vermek ve devre dışı bırakmak gibi başlıca amaçla kullanılmaktadır. 3V lityum pille çalışabilen bu kumandalar alarm paneline PGM çıkışıyla uzaktan kontrol sağlamaktadır. Panik butonunun amacı ise, normal senaryoda olmamasına rağmen (sensörlerin algılaması haricinde) evdeki veya ofis ortamındaki olağanüstü hal bilgilendirmesi için kullanılmasıdır.

 

Hırsız Alarm Kumandaları‘nın Kullanım Alanı Nedir?

IR ve RF uzaktan kumandalar, hırsız algılama sisteminin önemli bir parçasını teşkil etmektedir. Hırsız alarm kumandaları, tüm hırsız algılama sistemlerinin giriş seviyesi paketlerinde bulunmaktadır. Bunun en önemli kullanım şekli, mobil uygulama dışında da uzaktan kontrol sağlamasıdır. Panik butonu örneğine gelirsek, mobil cihazınıza ulaşana veya ekran kilidini açana kadar, hırsız alarm kumandası sayesinde tek tuşla panik alarmı verebiliyorsunuz.

    Sunduğumuz Ürün ve Hizmetler

Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi İçin Sizi Arayalım