Menü

Fermax İnterkom Sistemleri

Fermax İnterkom Sistemleri
Fermax İnterkom Sistemleri

Fermax İnterkom Sistemleri Nedir?

Fermax, 1949 yılında Fernando Maestre tarafından diafon olarak da bildiğimiz sesli ve görüntülü kapı giriş sistemleri üreticisi olarak Valencia, İspanya ‘da kurulmuştur. İsmini de kurucusunun isim ve soyisimden esinlenerek alan Fermax interkom sistemleri firması hala bir aile şirketi olarak yönetilmektedir. İlk Fermax diafon ürünü olan Fonoporta ile piyasaya çıkmıştır. İspanya ‘nın ilk video görüntülü diafonu olarak da geçen görüntülü apartman giriş sistemini 1980 yılında çıkartmıştır. Hızla ilerleyerek de 1990 yılında ise ilk renkli ekran Fermax görüntülü diafon modeli, Citymax ‘i satışa çıkartmıştır. Günümüze kadar bir çok inovasyon ve dizayn yeniliğiyle beraber 70 ‘den fazla ülkede satılan Avrupa menşeili güvenilir bir bina görüntülü diafon üreticisidir. Bina görüntülü diafon fiyatları ise tercih edilen model ve kullanıcı sayısına göre değişiklik gösterir. En doğru maliyet hesaplamayı, ihtiyaç analizi ve projelendirme sonrası çıkartabiliriz.

 

Fermax İnterkom Sistemleri Nasıl Çalışır?

Fermax interkom sistemleri Avrupa orijinli bir bina diafon sistemleri üreticisi olarak rakiplerine göre dizayn ve konfor açısından fark atsa da bina zil sistemleri fiyatları arasında beklentilerin üzerinde bir maliyeti bulunabilir. IP interkom sistem yapısıyla da sektördeki bir çok yerli ve Asyalı rakiplerine karşın inovasyon atağı da yapmıştır. IP interkom altyapısını alırken çalışma mantığını sorgulamakta fayda vardır. Kendi için kapalı ağ olarak çalışan bazı üreticiler dahi internet interkom olarak lanse edilse de Fermax bunu hakkıyla gerçekleştirebilen öncü interkom firmalarındandır.

 

Fermax İnterkom Sistemleri‘nin Teknik Özellikleri Nelerdir?

Fermax interkom sistemi seçilen panel ve iç/dış ortam tuş takımına göre farklı teknik özelliklere sahiptir. Aşağıdaki bölümde detaylı interkom sistemi teknik dökümanlarına ulaşabilirsiniz. Fermax Skyline, Cityline, Marine, Smile, Vivo, iLoft gibi farklı modelleri mevcuttur. Görüntülü diafon sisteminin ekran boyutu, ahize bulunup bulunmaması, TFT grafik ekranın dokumatik özelliği, menü yapısı ve interaktif özellikleri farklılık göstermektedir.

 

Fermax İnterkom Sistemleri‘nin Kullanım Alanı Nedir?

İnterkom sistemleri, büyük rezidanslar projelerinden küçük apartmanlara kadar tüm konut projelerinde kullanılmaktadır. Buna ek olarak, butik ve küçük firmaların kapı geçiş kontrol sistemi olarak da rezidanslardaki firmaların veya müstakil alana sahip firmaların da tercih ettiği görüntülü diafon ürünleri bulunmaktadır. Bunun haricinde, villa ve müstakil lüks villa projelerinde de kapıya gelenler ile ev sakinlerinin haberleşmesi için interkom sistemleri tercih edilmektedir.

    Sunduğumuz Ürün ve Hizmetler

Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi İçin Sizi Arayalım