Menü

Çözümler

Kapalı Devre Kamera Uygulamaları

A+ A-

CCTV Kapalı Devre Kamera Uygulamaları

Kameralar ile izleme, günümüzde pek çok alanda güvenlik ihtiyaçlarını gidermek noktasında kullanılan yöntemlerin başında gelir. Özellikle çok geniş alanlarda izleme yapabilmek için, modern teknolojinin bu imkanından faydalanmak en doğru adım olacaktır. Örneğin üniversite kampüsleri veya benzeri geniş alanların izlenmesi Başka türlü mümkün olmayabilir. Sahip olunan gelişmiş kamera donanımları, herhangi bir hava koşulunda ve donanım sağlanmış ise karanlıkta dahi izleme yapılabilmesini mümkün hale getirir. Ayrıca bu donanımlar, yüz algılama ve plaka algılama gibi çok gelişmiş donanımları da kullanıcılara Arz edebilmektedir. Bu noktada tercih edeceğiniz CCTV Kapalı Devre Kamera Uygulamaları standartları, sahip olacağınız çözümleri standartları olacaktır. Evet de her kamera çözümü bütün fonksiyonları içermeyebilir. Kaldı ki belli durumlarda belli fonksiyonların kameraların üzerinde Entegre olması da gerekmeyecekdir. Bu noktada biz size hangi donanıma sahip olmanız durumunda hangi avantajları elde edebileceğiniz konusunda bilgilendirme yapar ve talep etmeniz durumunda ihtiyaçlarınızı tam anlamıyla karşılayacak çözümleri projelendirebiliriz.

Gelişmiş Kamera Çözümleri

Günümüzde güvenlik kameraları pek çok satıcı tarafından kullanıcılara ulaştırılabiliyor. Ancak her kamera aynı fonksiyonun elde etmenizi sağlamaz. Özellikle market ürünleri endüstriyel ihtiyaçlarımızı karşılamak noktasında yeterli değil. Çok büyük projelerde uzun süreli ve sorunsuz kullanılabilecek donanımların tercih edilmesi hayati öneme sahiptir. Gerek çözünürlük ve gerekse kesintisiz kullanım bakımından, Netser tarafından sizlere sunulan gelişmiş donanımları tercih etmeniz son derece önemlidir. CCTV ürünlerinin hepsinden görüntü alabilirsiniz. Bu noktada ne kadar net görüntü elde edeceğiniz ve kullanım arayüzünü size ne kadar hareket kabiliyetini sunabileceğine dikkat etmeniz gerekir. Basit CCTV kameralar, çok düşük manevra kabiliyetine sahip olmakla birlikte, bu ürünlerin birçoğu yakınlaştırma özelliğini de barındırmazlar. Statik kameraların belli alanlarda kullanımı efektif değildir.

Örneğin meydanların izlenmesinde tek bir yöne bakan kameralar değil, çok hızlı hareket edebilen hareketli kameralar tercih edilir. Speed Dome veya PTZ (pan-tilt-zoom) olarak tabir edilen bu kameraların çözünürlükleri ve zoom özellikleri de diğer kameralardan son derece yüksektir. Kamusal alanlarda devlet tarafından kullanılan pek çok kamera bu özelliğe sahiptir. Artık bu teknolojiler kişileri algılayabilmek de ve anbean izleme yapabilmektedir. Güvenlik bakımından bu çözüm pek çok ortamda büyük avantaj elde edilmesini sağlar. Tabii yüksek çözünürlük (megapiksel değerleri), kameraların sahip olması gereken en önemli özelliktir. Doğru ve yeterli görsel elde edebilmek için kameraların en yüksek çözünürlük değerlerinde olması gerekir.

Tek merkezden yönetim ve izleme yazılımları

Güvenlik birimleri CCTV Kapalı Devre Kamera Uygulamaları ile kamera donatılmış olan tüm alanı anlık olarak izleyebilir. Tercih edilmesi halinde her kamera için ayrı bir monitör kullanılabileceği gibi, dönüşümlü olarak tüm kameraların izlenmesi de mümkündür. Honeywell, Axis, Oncam, Hikvision gibi farklı marka ürünlerin bir yapıda olduğu sistemlerde, VMS (Video Yönetim Yazılımlar) ile entegre olarak çalışan bu donanımlar, ihtiyacınıza göre oluşturulacak izleme masaları üzerinden sevk ve idare edilir. Yine tercih edilmesi halinde, izleme kameralarına erişim yetkisi bulunan kişilerin, izleme merkezinde olmasalar dahi kameralara erişebilmesi mümkün hale getirilebilir. Uzak bağlantı yolu ile tüm sistemi veya belli bir kameraya yetkilendirilmiş kullanıcıların erişebilmesi mümkündür.

Her ihtiyacı için kapalı devre kamera sistemleri

Netser, tüm boyutlarda kapalı devre kamera sistemleri ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamak üzere hizmet vermektedir. İster konutunuzun güvenliği, isterseniz işletmenizin veya kampüsünüzün güvenliği size sunacağımız CCTV Kapalı Devre Kamera Uygulamaları ile en yüksek standartlarda karşılanabilir. İhtiyaçlarınızı bize belirtmeniz halinde sizin için süreçleri planlayabiliyor, ihtiyaçlarınıza paralel çözümleri en uygun koşullarla size sunabiliyoruz. Bu kapsamda hizmetlerimizin maliyet avantajından öte size sağlayacağı avantajlara odaklanmanız doğru olacaktır. Bir sunacağımız hizmetlerin tam kapasiteyle sorunsuz biçimde uzun süre çalışabilmesi için, projelendirme, ürün tedariği ve montaj aşamalarının tamamında en hassas protokolleri takip ediyoruz. Toplam kalite standartlarında en uygun çözümleri şimdi erişmek için bizi arayabilir, sizin için en uygun çözümleri geliştirmemizi sağlayabilirsiniz.