Menü
Blog

Her Evde Hızlı İnternet Kampanyaları

A+ A-

Her Evde Hızlı İnternet Kampanyaları

Evde İnternet Paketlerinin Kullanımı

Gelişen evde internet ihtiyaçları arasında eskiden sadece e-posta alıp göndermek varken şu an evde sınırsız internetin kullanım alanları çok çeşitli hale gelmiştir. Akıllı cihaz çeşitliliğinin artması(telefon, tablet vb.), hırsız algılama sistemlerinin PSTN veya internet üzerinden alarm merkezlerine haber vermesi, Turkcell TV+ veya Netflix gibi internet üzerinden içerik hizmetlerinin artması, (COVİD-19 sonrası) EBAtv gibi zorunlu eğitim platformlarının hayatımıza girmesi, evden çalışma kapsamında yüksek bant genişliği tüketen video konferans (Zoom, Skype gibi) veya telekonferans (Cisco,Ericsson-LG gibi) uygulamalarının kullanımının artması Turkcel ev internete veya fiber internete ihtiyacınız olduğunu göstermektedir. Fiber şeklinde, evde internet sınırsız altyapınız var ise ADSL/VDSL veya telefondan internet kullanımının artık sonuna geldiğimizi gösterir.

 

Turkcell Evde Sınırsız İnternet Kampanyaları Nelerdir?

Telefonsuz evde hızlı internet fırsatları için birçok tüketici gibi farklı kampanya ve paketler arasında kalmış olabilirsiniz. Fiber fiyatları birçok operatörün evde internet kampanyaları yakın olsa kalite ve her zaman aynı hızı gösterebilen tutarlı denebilecek ürün de Turkcell Superonline internet hizmetleri ön plana çıkar. Bunun için en hızlı iletişim şekli olarak 0850 205 1000 veya 0850 396 1923  arayabilirsiniz.

Ev telefonsuz internet paketleri artık birçok bireysel kullanıcının tercihi haline gelmiş durumda. TTnet evde internet, TT evde internet, Turk Telekom evde internet paketleri, evde internet Turkcell, D smart evde internet, evde internet Vodafone farketmeksizin tüm evde internet fiyatları karşılaştırarak hareket etmekte de fayda var. Vodafone, Superonline ve Türk Telekom arasında kampanya, tarife ve internet paketlerinin değişkenliğini yerel bölge temsilcinizden en doğru ve güvenilir dönüş alınabilir. Kadıköy Turkcell Superonline Fiber Çözüm Merkezi evde sınırsız internet paketleri ve ev internet kampanyaları için yetkili bayi olan Netser İletişim ile 0533 476 9999‘dan uzman satış temsilcisiyle veya Superonline Başvuru websitemiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Görseller